Zapraszamy na premierę Przedstawiamy produkty, które za moment zostaną wprowadzone do oferty K2.

K2 Diesel Dictum

Diesel Dictum to środek usuwający wszystkie zabrudzenia oraz nagary tworzące się w układzie paliwowym silników wysokoprężnych. Rozpuszcza osady tworzące się w pompach wysokiego ciśnienia, listwach wtryskowych, wtryskiwaczach oraz pompo-wtryskiwaczach. Redukuje problem dymienia oraz nierównej pracy silników diesla. Zmniejsza spalanie, chroni przed korozja oraz dymieniem. Zwiększa liczbę cetanową paliwa. Przedłuża żywotność układu paliwowego. Bezpieczny dla wszystkich elementów takich jak: pompa paliwowa, turbosprężarka, zawór EGR, filtr DPF, katalizator i przewody paliwowe.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

K2 Bela

Aktywna piana K2 Bela - to nowy, przełomowy produkt spod znaku K2. Piana, niezwykle skutecznie radzi sobie z wierzchnią warstwą brudu i co ważniejsze posiada nautralne pH, czyli jest BEZPIECZNA dla wosków i powłok ceramicznych. W czasie aplikacji tworzy gęstą, puszystą pianę. Dostępna w trzech unikatowych, epickich zapachach: orzeźwiający Sunset Fresh, smakowity Blueberry, energetyczny Energy Fruit.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

K2 APC

K2 APC to znakomity, wielozadaniowy środek czyszczący o szerokim zastosowaniu, czyli ALL PURPOSE CLEANER. Doskonale radzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Idealnie nadaje się do czyszczenia tworzyw sztucznych, winylu, gumy, opon, komory silnika, dywaników, podsufitek, tapicerki materiałowej, elementów lakierowanych. Pozostawia świeży zapach dzięki czemu praca z nim to sama przyjemność.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

K2 Auron Strong

Zestaw do pielęgnacji skórzanej tapicerki z bezkompromisowym, mocnym środkiem do czyszczenia K2 Auron Strong Cleaner. Podobnie jak w przypadku K2 Auron w zestawie znajdziecie 2 produkty (do czyszczenia i zabezpieczenia skóry) oraz niezbędne akcesoria. Podstawowa różnica - siła czyszczenia. Z wersją Auron Strong czyszczenie najbardziej zabrudzonych powierzchni będzie jeszcze szybsze i mniej pracochłonne.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

K2 Mega Grind

Wysokowydajna pasta ścierna do docierania gniazd oraz grzybków zaworowych. Idealnie poleruje usuwając wżery, osady, korozję oraz inne niedoskonałości materiału. Nadaje się do użycia ręcznego i maszynowego.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

K2 Vena

Nowy, hydrofobowy, bezpieczny dla wosków szampon samochodowy dla entuzjastów kosmetyki samochodowej. Obfita piana, wysoka wydajność, efekt samoosuszania - to wszystko w jednej butelce szamponu K2 Vena.
Premiera: Wiosna 2019 Wybierz

K2 Auron

Zestaw do pielęgnacji skórzanej tapicerki w samochodach. W skład zestawu wejdą 2 produkty, które odmienia oblicze nawet najbardziej zaniedbanych skór.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

K2 Gravon Lite

Młodszy brat bestsellerowej ceramicznej ochrony lakieru K2 Gravon. Wersja Lite łączy w sobie niespotykaną łatwość aplikacji, ochronę lakieru do 12 miesięcy i wyjątkowo atrakcyjną cenę.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

Nie chcesz przegapić tych produktów?

Wybierz produkt i zapisz się, a powiadomimy Cię o rozpoczęciu ich sprzedaży na Twój adres mailowy. Znajdzie się też miejsce na jakiś kod rabatowy ;)

Niepoprawne dane
Niepoprawne dane
Nie sprzedamy, ani nie udostępnimy Twojego adresu email. Dajemy słowo.
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana

Melle Sp. z o.o. z siedzibą w Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski, jako administrator danych osobowych informuje Pana/Panią, iż:
- podanie danych jest dobrowolne;
- posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcie zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych;
- wszelkie pytania oraz oświadczenia o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych należy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
- dane osobowe będą przetwarzane przez 10 lat;
- ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Nieprawidłowe dane