Zapraszamy na premierę Przedstawiamy produkty, które za moment zostaną wprowadzone do oferty K2.

K2 Bela

Aktywna piana K2 Bela - to nowy, przełomowy produkt spod znaku K2. Piana, niezwykle skutecznie radzi sobie z wierzchnią warstwą brudu i co ważniejsze posiada nautralne pH, czyli jest BEZPIECZNA dla wosków i powłok ceramicznych. W czasie aplikacji tworzy gęstą, puszystą pianę. Dostępna w trzech unikatowych, epickich zapachach: orzeźwiający Sunset Fresh, smakowity Blueberry, energetyczny Energy Fruit.
Premiera: Jesień 2018 Wybierz

K2 APC

K2 APC to znakomity, wielozadaniowy środek czyszczący o szerokim zastosowaniu, czyli ALL PURPOSE CLEANER. Doskonale radzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Idealnie nadaje się do czyszczenia tworzyw sztucznych, winylu, gumy, opon, komory silnika, dywaników, podsufitek, tapicerki materiałowej, elementów lakierowanych. Pozostawia świeży zapach dzięki czemu praca z nim to sama przyjemność.
Premiera: Jesień 2018 Wybierz

K2 Auron Strong

Zestaw do pielęgnacji skórzanej tapicerki z bezkompromisowym, mocnym środkiem do czyszczenia K2 Auron Strong Cleaner. Podobnie jak w przypadku K2 Auron w zestawie znajdziecie 2 produkty (do czyszczenia i zabezpieczenia skóry) oraz niezbędne akcesoria. Podstawowa różnica - siła czyszczenia. Z wersją Auron Strong czyszczenie najbardziej zabrudzonych powierzchni będzie jeszcze szybsze i mniej pracochłonne.
Premiera: Jesień 2018 Wybierz

K2 Pasta do docierania zaworów

Wysokowydajna pasta ścierna do docierania gniazd oraz grzybków zaworowych. Idealnie poleruje usuwając wżery, osady, korozję oraz inne niedoskonałości materiału. Nadaje się do użycia ręcznego i maszynowego.
Premiera: III Kwartał 2018 Wybierz

K2 Vena

Nowy, hydrofobowy, bezpieczny dla wosków szampon samochodowy dla entuzjastów kosmetyki samochodowej. Obfita piana, wysoka wydajność, efekt samoosuszania - to wszystko w jednej butelce szamponu K2 Vena.
Premiera: Lato 2018 Wybierz

K2 Auron

Zestaw do pielęgnacji skórzanej tapicerki w samochodach. W skład zestawu wejdą 2 produkty, które odmienia oblicze nawet najbardziej zaniedbanych skór.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

K2 Gravon Lite

Młodszy brat bestsellerowej ceramicznej ochrony lakieru K2 Gravon. Wersja Lite łączy w sobie niespotykaną łatwość aplikacji, ochronę lakieru do 12 miesięcy i wyjątkowo atrakcyjną cenę.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

Nie chcesz przegapić tych produktów?

Wybierz produkt i zapisz się, a powiadomimy Cię o rozpoczęciu ich sprzedaży na Twój adres mailowy. Znajdzie się też miejsce na jakiś kod rabatowy ;)

Niepoprawne dane
Niepoprawne dane
Nie sprzedamy, ani nie udostępnimy Twojego adresu email. Dajemy słowo.
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana

Melle Sp. z o.o. z siedzibą w Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski, jako administrator danych osobowych informuje Pana/Panią, iż:
- podanie danych jest dobrowolne;
- posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcie zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych;
- wszelkie pytania oraz oświadczenia o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych należy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
- dane osobowe będą przetwarzane przez 10 lat;
- ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Nieprawidłowe dane