Rozwijaj biznes i zwiększ wydajność pracy z marką K2!

Wszystko czego potrzebujesz do sprawnej pracy

Ponad 400 produktów, dzięki którym zwiększysz wydajność i obniżysz koszty

Pakiet Korzyści

Sprawdź dlaczego warto postawić na profesjonalne produkty K2

 • Szeroka oferta
  Wszystko czego potrzebujesz, by sprawnie i wydajnie pracować w warsztacie mechanicznym, blacharsko-mechanicznym czy myjni.
 • Sprawdzone produkty
  Produkty testowane przez odbiorców profesjonalnych w warsztatach w kraju i za granicą. Jakość i użyteczność produktów to dla nas priorytet.
 • Nagrody za zakupy
  Postaw na nasze produkty, dołącz do programu partnerskiego i odbieraj nagrody. Premiujemy każdy zakup. Więcej na partner.melle.com

Opinie klientów

Sprawdź, co o K2 mówią nasi partnerzy handlowi

 • Andrzej, woj. wielkopolskie
  Produkty K2 są podstawowym narzędziem naszej codziennej pracy. Z płynu K2 Akra czy zmywacza do hamulców korzystamy od lat i chwalimy sobie ich skuteczność. Do tego dochodzi cała gama smarów w poręcznych puszkach, które są dla nas bardzo wygodne w użyciu.
 • Piotr, woj. dolnośląskie
  Jakiś czas temu poszerzyliśmy gamę oferowanych usług i to był dobry ruch. Przy pomocy past polerskich K2 robimy polerkę lakieru i renowację lamp. Widać, że produkty działają, a takie nowości jak powłoka ceramiczna są dowodem, że marce zależy na profesjonalnych odbiorcach – takich jak my.
 • Mateusz, woj. łódzkie
  Dla nas i chyba każdej myjni najważniejsza jest skuteczność działania. K2 ma w ofercie kilka produktów, których używamy regularnie. Na pewno warto wspomnieć dwuskładnikowy detergent K2 Diper, który w odpowiednim stężeniu radzi sobie z każdym brudem.

Skontaktuj się

Podaj swoje dane, nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Jestem zainteresowany ofertą z zakresu:

Proszę zaznaczyć co najmniej jedną opcję
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana
„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie jest spółka Melle Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (63-400), Stary Staw 9. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, jak również w przypadku wyrażenia takiej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”