Rozwijaj biznes i zwiększ wydajność pracy z marką K2!

Wszystko czego potrzebujesz do sprawnej pracy

Ponad 400 produktów, dzięki którym zwiększysz wydajność i obniżysz koszty

Pakiet Korzyści

Sprawdź dlaczego warto postawić na profesjonalne produkty K2

 • Szeroka oferta
  Wszystko czego potrzebujesz, by sprawnie i wydajnie pracować w warsztacie mechanicznym, blacharsko-mechanicznym czy myjni.
 • Sprawdzone produkty
  Produkty testowane przez odbiorców profesjonalnych w warsztatach w kraju i za granicą. Jakość i użyteczność produktów to dla nas priorytet.
 • Nagrody za zakupy
  Postaw na nasze produkty, dołącz do programu partnerskiego i odbieraj nagrody. Premiujemy każdy zakup. Więcej na partner.melle.com

Opinie klientów

Sprawdź, co o K2 mówią nasi partnerzy handlowi

 • Andrzej, woj. wielkopolskie
  Produkty K2 są podstawowym narzędziem naszej codziennej pracy. Z płynu K2 Akra czy zmywacza do hamulców korzystamy od lat i chwalimy sobie ich skuteczność. Do tego dochodzi cała gama smarów w poręcznych puszkach, które są dla nas bardzo wygodne w użyciu.
 • Piotr, woj. dolnośląskie
  Jakiś czas temu poszerzyliśmy gamę oferowanych usług i to był dobry ruch. Przy pomocy past polerskich K2 robimy polerkę lakieru i renowację lamp. Widać, że produkty działają, a takie nowości jak powłoka ceramiczna są dowodem, że marce zależy na profesjonalnych odbiorcach – takich jak my.
 • Mateusz, woj. łódzkie
  Dla nas i chyba każdej myjni najważniejsza jest skuteczność działania. K2 ma w ofercie kilka produktów, których używamy regularnie. Na pewno warto wspomnieć dwuskładnikowy detergent K2 Diper, który w odpowiednim stężeniu radzi sobie z każdym brudem.

Skontaktuj się

Podaj swoje dane, nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Jestem zainteresowany ofertą z zakresu:

Proszę zaznaczyć co najmniej jedną opcję
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana
Melle Sp. z o.o. z siedzibą w Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski, jako administrator danych osobowych informuje Pana/Panią, iż:
- podanie danych jest dobrowolne;
- posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcie zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych;
- wszelkie pytania oraz oświadczenia o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych należy kierować na adres mailowy kontakt@melle.com;
- dane osobowe będą przetwarzane przez okres 10 lat;
- ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
Copyright © by K2 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właścicielem marki K2 jest Logo Melle