Damian odświeżył deskę rozdzielczą w 11 letnim już Subaru Forester używając do tego dressingu K2 Omega. Jak wyszło? Poniżej znajdziecie relację z testu.


Ostatnio Damian miał okazję testować produkt do pielęgnacji tworzyw sztucznych z kategorii czyszczenia plastików znajdujących się wewnątrz samochód – dressing K2 Omega z linii produktów K2 Gold.

Zestaw zawierał aplikator gąbkowy, dobrej jakości mikrowłókno do wypolerowania powierzchni po nałożeniu żelu oraz dressing K2 Omega w 500ml butelce.

Aplikacja produktu i porównanie rezultatu w teście 50/50

Przed przystąpieniem do nakładania żelu na deskę rozdzielczą należy ją odpowiednio przygotować. W tym celu pozbywamy się się kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Można to zrobić to używając APC w małym stężeniu z wodą oraz przecierając ścierką z mikrofibry – jak Damian lub wykorzystać polecany przez K2 produkt do czyszczenia plastików wewnętrznych – K2 Oskar.

Po otwarciu produktu, oraz naniesieniu go na aplikator można zauważyć, że produkt ma gęstą żelową konsystencję oraz bardzo charakterystyczny i miły migdałowy zapach (bardzo podobny do produktu, który droższy jest 3 razy od K2).

  • K2 OMEGA 500 ML
    Żel do pielegnacji deski rozdzielczej
  • K2 BONA
    Mikrofibra do polerowania 40x40 cm
  • K2 APLIKATOR
    gąbka do wosków i nabłyszczaczy

Znajdź sklep
w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Deska rozdzielcza w Subaru Forester ma chropowatą matową strukturą. Żeby zobaczyć rezultat Paweł postanowił wykonać test 50/50. Rezultat poniżej.

Wnioski.

Produkt zaskoczył Damiana ponownie. Jak stwierdził „jest bardzo wydajny, dobrze podkreśla strukturę tworzywa oraz wydobywa fabryczny kolor plastiku. Jego cena nie jest wygórowana. Nadaje połysk, lecz po wypolerowaniu fibrą deska staje się wpół matowa co jest olbrzymim plusem. Po prostu nie lubię „świecących” się kokpitów. Za cenę około 20 zł dostajemy bardzo fajny środek, który bez problemu może stanąć na półce z znacznie droższymi zagranicznymi konkurentami. ”

Plastiki po 2 tygodniach od użycia nadal wyglądają tak samo, jedyną czynnością jaka została wykonana od tego czasu to przetarcie kurzu.

Ty również możesz przetestować produkty K2. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i zapiszesz się do Testera K2. Kliknij tutaj. Zapisując się na nasz newsletter nie przegapisz kolejnych wpisów – powiadomimy Cię o nich 😉

Zastanawiasz się gdzie znaleźć produkty K2 w swojej okolicy? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki sklepów.