Chcesz szybko i wygodnie oczyścić kokpit samochodu? Skutecznie usunąć plamy z tapicerki materiałowej i skórzanej? Zadbać o bezpieczeństwo, czyszcząc szyby i reflektory? Teraz nasze kosmetyki do pielęgnacji auta są dostępne w zupełnie nowej formie – jako chusteczki do samochodu K2! Jak je stosować? Przeczytaj!

Dlaczego chusteczki nawilżane do samochodu?

To proste. Pielęgnacja samochodu albo motocykla wymaga odrobiny czasu. Potrzebne są skuteczne środki do czyszcząco – pielęgnujące tapicerkę materiałową, ściereczki do usuwania zanieczyszczeń i ściereczki do rozprowadzania środka czyszczącego. Można to wszystko uprościć.

Chusteczki do kokpitu (oraz do czyszczenia szyb i tapicerki) to specjalny materiał, nasączany środkiem czyszcząco-pielęgnującym. Opakowanie chusteczek zajmuje bardzo mało miejsca, można je wozić w każdym schowku samochodu (w drzwiach, w tylnej części fotela, w bagażniku) albo motocykla. Nie trzeba stosować żadnych środków ani ściereczek do czyszczenia wstępnego. Całe zastosowanie polega na przetarciu powierzchni ściereczką do kokpitu (albo do szyb lub tapicerki, w zależności od przeznaczenia). Specjalny materiał usuwa zabrudzenia (na przykład kurz) i rozprowadza środek, którym jest nawilżony.

Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to szczelne zamykanie opakowania z chusteczkami. Jeśli nie zostaną one zamknięte – środek, którym są nawilżone, po prostu wyschnie. I przez to, ściereczki do kosmetyki samochodowej nie będą działać. Nie można ich również wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Chusteczki do kokpitu to nowa, wygodna forma pielęgnacji auta.

To także ratunek w sytuacjach, nazwijmy to „awaryjnych”. Możemy spędzić wiele czasu na czyszczeniu wnętrza samochodu, a wystarczy jeden nieostrożny ruch, na przykład ze strony dziecka i już mamy plamę. Zresztą, czasami wystarczy mocniejsze, nagłe hamowanie i na tapicerkę rozleje się napój. Im szybciej rozpoczniemy walkę z plamą, tym lepiej, bo łatwiej uda się ją usunąć.
Chusteczki do tapicerki samochodowej i chusteczki do tapicerki skórzanej to także świetne rozwiązanie dla tych osób, które wykorzystują auto w celach zarobkowych. Na przykład, dla taksówkarzy. Można bardzo szybko usunąć plamę z tapicerki, którą zostawił po sobie pasażer.

matowe chusteczki do kokpitu

K2 oferuje również specjalne chusteczki do szyb i reflektorów. Dzięki nim można szybko oczyścić szyby i reflektory w samochodzie. Takie chusteczki są także przydatne dla posiadaczy jednośladów. Sprawdzą się świetnie jako chusteczki do szybki kasku.
Jest jeszcze jedno zastosowanie. Ptaki lubią zostawiać ślady swojej egzystencji na szybach auta. Nie wygląda to estetycznie. Tak samo, jak ptasie odchody na karoserii. Chusteczki do szyb i reflektorów pozwolą szybko usunąć ślady po małych, latających złośnikach. A także po owadach, które również zostawiają ślady na szybach.

Jak szybko wygodnie i skutecznie oczyścić kokpit auta? Przedstawiamy chusteczki do czyszczenia kokpitu K2 Polo Shine Wipes oraz K2 Polo Matt Wipes!

Matowe chusteczki do kokpitu K2 Polo Matt Wipes to najszybszy i najwygodniejszy sposób na czyszczenie elementów deski rozdzielczej. K2 Polo Matt Wipes nie tylko czyści, ale i konserwuje tworzywa sztuczne.

 • Po prostu, otwórz opakowanie i wyciągnij jedną chusteczkę K2 Polo Matt Wipes. Przetrzyj nią górną część kokpitu, elementy tunelu środkowego (w okolicy drążka skrzyni biegów). Wyczyść kolumnę kierownicy, przyciski na desce rozdzielczej, przełączniki wycieraczek i oświetlenia. Możesz również czyścić elementy z tworzyw sztucznych na boczkach drzwi, wnętrze schowków, boczne części foteli, plastik przy tylnych oknach, wewnętrzne listwy z tworzywa przy tylnej klapie.
 • Chusteczka zbiera zabrudzenia i równocześnie rozprowadza środek. Korzystaj z chusteczki do momentu, w którym preparat się skończy. Wtedy wyrzuć chusteczkę i wyjmij nową z opakowania.
 • Chusteczki do kokpitu matowe K2 Polo Matt Wipes sprawią, że Twój kokpit będzie czysty i matowy. To idealne rozwiązanie do pielęgnacji górnej części deski rozdzielczej, albowiem K2 Polo Matt Wipes zapobiega odbijaniu światła od kokpitu, co mogłoby utrudnić prowadzenie samochodu w czasie słonecznych dni (może dochodzić do ograniczenia widoczności, a nawet oślepiania kierowcy).
 • K2 POLO MATT WIPES
  Chusteczki do kokpitu

Znajdź sklep
w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Jak wygodnie wyczyścić kokpit i tworzywa, nadając im błysk? Wypróbuj chusteczki do czyszczenia kokpitu K2 Polo Shine Wipes!


Chusteczki do kokpitu i tworzyw sztucznych K2 Polo Shine Wipes działają dokładnie tak samo, jak K2 Polo Matt Wipes. Odróżnia je jedno – K2 Polo Shine Wipes nabłyszczają tworzywa sztuczne. Jeśli zatem wolisz, żeby elementy plastikowe w twoim aucie elegancko błyszczały – zastosuj K2 Polo Shine Wipes.

blyszczace sciereczki do kokpitu

 • Wyjmij chusteczkę z opakowania i przetrzyj nią kokpit, kolumnę kierownicy, przyciski, przełączniki zespolone wycieraczek i oświetlenia. Nabłyszcz i wyczyść pokrywy schowków, a także elementy tunelu środkowego.
 • Możesz nabłyszczyć elementy z tworzyw sztucznych na drzwiach samochodu (boczki) i przy tylnej klapie.
 • Stosuj chusteczkę tak długo, aż skończy się środek, którym jest nawilżona. Potem wymień ją na nową.
 • K2 POLO SHINE WIPES
  Chusteczki do kokpitu

Znajdź sklep
w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Chusteczki do szyb i lusterek, czy pozostawiają smugi? Przedstawiamy K2 Nuta Wipes!


Jak szybko oczyścić szyby, reflektory, lusterka zewnętrzne i lusterko wewnętrzne? Zastosuj chusteczki do czyszczenia szyb i powierzchni szklanych K2 Nuta Wipes!
Bezpieczeństwo przede wszystkim. Żeby móc bezpiecznie jeździć, musisz mieć zapewnioną widoczność. Tymczasem szyby samochodowe i boczne lusterka ulegają szybkiemu zabrudzeniu. I to przez cały rok. Osadza się na nich kurz i brud, pojawiają się zacieki. Jak je szybko usunąć? Oczywiście, zastosować skuteczny środek K2 Nuta. Na przykład, w formie chusteczek nawilżanych. Chusteczki do czyszczenia szyb i lusterek K2 Nuta to świetny sposób na czyste reflektory, szyby i lusterka.

chusteczki do szyb i lusterek

 • Wyjmij chusteczkę do szyb z opakowania. Przetrzyj nią szybę. Zaskoczy Cię to, że nie pozostawia po sobie smug. Wyczyść szybę przednią i tylną. Oczyść lusterka boczne.  Do czyszczenia przedniej szyby użyj minimum dwóch chusteczek. Pierwszą zmyj największe zanieczyszczenia. Drugą usuń pozostałe.
 • Wyczyść przednie reflektory i tylne lampy. Będziesz widzieć lepiej (dzięki większym świetle żarówek/diod/palników ksenon) i Ty będziesz lepiej widziany przez innych użytkowników drogi.
 • Przetrzyj lusterko wsteczne. Możesz także wyczyścić szyby od strony wewnętrznej.
 • Jest jeszcze jedno zastosowanie. Chusteczki K2 Nuta Wipes pozwolą Ci usunąć z szybko i sprawnie ptasie odchody z szyb.

Jak szybko i sprawnie czyścić szybkę kasku w motocyklu?

Jak wygodnie czyścić lusterka w motocyklu i skuterze? Zastosuj chusteczki do czyszczenia szyb i lusterek motocyklowych K2 Nuta Wipes!

Chusteczki do czyszczenia szyb K2 Nuta Wipes to także świetne wsparcie dla wielbicieli jednośladów. Każdy, kto jeździ na motocyklu i skuterze powinien zaopatrzyć się w takie chusteczki. Chusteczki zabierają bardzo mało miejsca, można je umieścić w małym schowku. Mają za to ogromny, pozytywny wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

Jak szybko, sprawnie i wygodnie wyczyścić szybkę kasku? Użyj chusteczek K2 Nuta Wipes!

 • Jak szybko, sprawnie i wygodnie wyczyścić szybkę kasku? Użyj chusteczek K2 Nuta Wipes. Wyjmij chusteczkę z opakowania i przetrzyj nią dokładnie szybkę kasku. Chusteczka zbierze kurz i rozprowadzi środek czyszczący K2 Nuta. Bez smug.
 • Jeśli masz motocykl turystyczny, albo sportowo – turystyczny, wykorzystaj chusteczki K2 Nuta Wipes do czyszczenia przedniej szyby.
 • Dbaj o czystość przedniego reflektora, tylnej lampy i kierunkowskazów. Przeczyść je co pewien czas, stosując chusteczki. Bądź widoczny i spraw sobie lepszą widoczność.
 • Czyść regularnie lusterka boczne.
 • K2 NUTA WIPES
  Chusteczki do mycia szyb

Znajdź sklep
w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Ekspresowe czyszczenie welurowej tapicerki? Przedstawiamy chusteczki do tapicerki samochodowej K2 Tapis Wipes!

Jak szybko usunąć zanieczyszczenia z tapicerki materiałowej (tkaniny, weluru)? Sprawdź chusteczki do tapicerki K2 Tapis Wipes! Chusteczki do czyszczenia tapicerki materiałowej K2 Tapis Wipes przeznaczone są do szybkiego usuwania plam i zanieczyszczeń z tapicerki samochodowej. O plamy na tapicerce nie jest trudno. Wystarczy chwila nieostrożności. Zwłaszcza podczas przewożenia zakupów albo jedzenia w aucie. Warto wiedzieć o tym, że proste środki spożywcze mogą powodować bardzo trudne do usunięcia plamy. Im szybsza reakcja, tym lepiej. Przykładem może być mleko i jego pochodne.

sciereczki do tapicerki

 • Chusteczki do tapicerki samochodowej K2 Tapis Wipes pomogą Ci sprawnie usunąć wszystkie plamy, świeże i zastarzałe. Przetrzyj delikatnie powierzchnię i odczekaj kilka minut. W razie potrzeby, powtórz zabieg. K2 Tapis Wipes to także skuteczne chusteczki do tapicerki welurowej.
 • Wyczyść plamy na tkaninach, pokrywających siedzenia, boczki drzwi i podłogę bagażnika Twojego auta.
 • Chusteczki do tapicerki welurowej K2 Tapis Wipes zapewniają dodatkowo piękny zapach.
 • K2 TAPIS WIPES
  Chusteczki do tapicerki materiałowej

Znajdź sklep
w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Jak szybko wyczyścić skórzaną tapicerkę? Przedstawiamy chusteczki do tapicerki skórzanej K2 Letan Wipes!

Chusteczki do tapicerki skórzanej K2 Letan Wipes przeznaczone są do usuwania zabrudzeń. Ale równocześnie zabezpieczają one oraz impregnują skórę. Co bardzo ważne, chusteczki K2 Letan Wipes nie pozostawiają po sobie tłustej, śliskiej powłoki na skórze.
Chusteczki te może stosować każdy, nawet wtedy, gdy nie ma w aucie skórzanej tapicerki. Można dzięki nim nadać piękny wygląd mieszkom dźwigni zmiany biegów i dźwigni hamulca ręcznego, a nawet galanterii skórzanej i meblom.

chusteczki do skóry

 

 • Usuń zabrudzenia ze skórzanych siedzeń w samochodzie. Wyjmij chusteczkę i przetrzyj nią element fotela lub tylnej kanapy.
 • Możesz stosować chusteczki do skórzanej tapicerki nie tylko w razie zabrudzeń. Stosuj je prewencyjnie, aby utrzymać skórzaną tapicerkę w świetnej kondycji i zapewnić jej elegancki wygląd.
 • Wyczyść skórzane koło kierownicy, mieszek zmiany biegów, mieszek i dźwignię hamulca ręcznego.
 • Wyczyść skórzane elementy na boczkach drzwi samochodu.
 • Chusteczki do skórzanej tapicerki K2 Letan Wipes możesz używać także do pielęgnacji skórzanego siedzenia w motocyklu i skuterze.
 • Chusteczki K2 Letan Wipes pozostawiają po użyciu przyjemny zapach Sweet Night.
 • K2 LETAN WIPES
  Chusteczki do tapicerki skórzanej

Znajdź sklep
w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Chusteczki do tapicerki samochodowej, kokpitu oraz do szyb i lusterek to nowoczesna forma środków, pozwalających zadbać o auto i o bezpieczeństwo. Są wygodne, szybkie i łatwe w użyciu a przede wszystkim. skuteczne.