Czyszczenie deski rozdzielczej to zadanie wobec którego staje każdy posiadacz samochodu. Podpowiadamy jak zabrać się za pielęgnację kokpitu, tak aby była to czynność przyjemna, łatwa i mniej pracochłonna. Dzięki naszym poradom odświeżanie wnętrza auta nie będzie pracą, ale chwilą wytchnienia i przyjemnością.


Zanim zaczniemy warto zwrócić uwagę, że na nasze samopoczucie ma wpływ otoczenie, które odbieramy wszystkim zmysłami – wzrokiem, słuchem i węchem. Jaki to ma związek z czyszczeniem plastiku w aucie – przekonasz się już za chwilę. Oto przepis na to jak zamienić zwykłe czyszczenie plastiku w czynność, która staje się przyjemnością i ma swój klimat.

znajdź sklep w swojej okolicy

Czyszczenie i konserwacja deski rozdzielczej

Nie jest wcale trudna. Wystarczy sięgnąć po produkt, który sam „zrobi robotę”. Spray do kokpitu K2 skutecznie go wyczyści, a także zabezpieczy przed przed ponownym osadzaniem się brudu, kurzu i promieniowaniem UV.

Spokojnie można go użyć również na boczkach drzwi, obudowie słupków czy progach. Choć w tym ostatnim przypadku warto wcześniej je solidnie wyczyścić produktem do mycia plastików.

Sprawdź trzy genialne sposoby na czyszczenie deski rozdzielczej

Genialny zapach, czyli praca staje się przyjemnością

Wyjątkową cechą sprayu do deski rozdzielczej K2 jest jego zapach, który towarzyszy nam w czasie pracy i  genialnie odświeża całe wnętrze auta.  Atrakcyjny aromat działa na zmysł powonienia przez co pracuje nam się o wiele przyjemniej.

Niezależnie czy jesteś fanem morskiej bryzy, aromatu porannej kawy, tryskających świeżością truskawek czy kojącego zapachu lawendy – znajdziesz coś dla siebie. K2 Polo Cockpit to aż 14 różnych odmian aromatów, więc jeśli chcesz aby chwilą spędzonym przy aucie towarzyszył Twój ulubiony zapach – dobrze trafiłeś.

 • K2 POLO COCKPIT LEMON 750 ML
  Pielęgnuje deskę rozdzielczą
 • K2 POLO COCKPIT FAHREN 750 ML
  Pielęgnuje deskę rozdzielczą
 • K2 POLO COCKPIT TRUSKAWKA 750 ML
  Pielęgnuje deskę rozdzielczą
 • K2 POLO COCKPIT BRZOSKWINIA 750 ML
  Pielęgnuje deskę rozdzielczą

Znajdź sklep
w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Wybór może okazać się niełatwy, bo dostępnych opcji jest naprawdę wiele. Przekonał się o tym także Michał Koziołek, którego mogłeś już poznać w filmie Misja: Zapach.

Mikrofibra – niezbędny atrybut w pielęgnacji kokpitu

Nieodzowną częścią pielęgnacji auta jest odpowiednia „szmatka”.  Jeśli kochasz swój samochód i chwile spędzone przy nim mają być dla Ciebie przyjemnością, nie traktuj go starym podkoszulkiem czy ścierką do mycia naczyń.

użycie-polo-cockpit

Twój samochód jest wart , by sięgnąć po przeznaczone do tego mikrowłókno. Wygodą pracę zapewni mikrowłókno do polerowania, Ściereczka z mikrofibry w łatwy sposób umożliwi Ci dokładne zebranie nadmiaru produktu wraz z nagromadzonym kurzem.

Czysta deska rozdzielcza, przyjemny zapach, szybka i prosta aplikacja oraz zabezpieczenie przed promieniowaniem UV to najważniejsze zalety K2 Polo Cockpit. Pamiętaj, że dbanie o samochód nigdy nie powinno kończyć się na wizycie w myjni. Wnętrze auta również wymaga pielęgnacji.

A Ty w jaki sposób dbasz o wnętrze swojego auta?

Podziel się w komentarzu 🙂

Ps. O tym jak wyczyścić i konserwować deskę rozdzielczą pisaliśmy już wcześniej w poradniku, który znajdziesz tutaj.