Kategorie: Kosmetyka

Quick detailer – szybkie nabłyszczanie lakieru

Jak nabłyszczyć samochód w krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie sił? Jak odświeżyć lakier, chromy i elementy z tworzywa, w ciągu kilku minut? Co jest lepsze do tego celu: quick detailer, wosk w sprayu, wosk na mokro czy szampon z woskiem? Szybkie, łatwe i przyjemne odświeżenie lakieru oraz nadanie mu jeszcze lepszego wyglądu sprawia, że quick detailer przebija pod tym kątem tradycyjne sposoby.

 

Quick Detailer – szybki sposób nabłyszczania lakieru

Pielęgnacja samochodu daje mnóstwo radości właścicielowi. Zwłaszcza wtedy, gdy odpowiednio dobierze się kosmetyki. Trzeba też pamiętać o właściwej pogodzie: najlepsza to ciepłe dni bez bardzo silnego słońca. Końcowy efekt zawsze jest najlepszą nagrodą dla kogoś, kto poświęcił odrobinę wolnego czasu do pracy nad wyglądem swojego auta.

Najczęściej stosowaną metodą nabłyszczania karoserii samochodu jest woskowanie. Wosk pięknie podkreśla oryginalny kolor lakieru samochodu. W przypadku starszych aut, których lakier już nieco zmatowiał, można zastosować wosk koloryzujący.

 

 • K2 SPECTRUM PRO 1L
  Quick Detailer
 • K2 SPECTRUM
  Quick Detailer
 • K2 IMPERIAL
  Zaawansowany zestaw - Auto z zewnątrz
 • K2 SPECTRUM 700 ML
  Quick Detailer

Znajdź sklep w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

 

Woskowanie to nie tylko sposób na nabłyszczanie lakieru. To również świetna i sprawdzona metoda ochrony karoserii przed osadzaniem się na niej zanieczyszczeń. Głównie takich jak pyłki roślinne, pyły przemysłowe, kurz, czy brud. Wosk chroni też przed kwaśnymi deszczami (pozostawia warstwę hydrofobową). Zabezpiecza również lakier przed niszczącym działaniem ptasich odchodów oraz owadów.

 

Nabłyszczanie lakieru samochodowego, dlaczego warto?

Warto przypomnieć, dlaczego w ogóle warto nabłyszczyć lakier swojego auta. Niemal automatycznie, pierwszą myślą, która przychodzi do głowy, jest poprawienie wyglądu samochodu. I nikt temu nie zaprzeczy. Błyszczący lakier to jeden z najbardziej podstawowych sposobów na pokazanie elegancji i szyku swojego auta. Ale, wbrew pozorom, na tym zalety nabłyszczenia lakieru wcale się nie kończą.

W końcu, czy nie warto wykorzystać dodatkową powłokę jako warstwę ochronną lakieru? Odpowiedź nasuwa się sama, przez co środki i substancje nabłyszczające są często także warstwami. Chronią one lakier przed skutkami złej pogody, brudu na drodze lub intensywnego światła słonecznego. Nabłyszczanie lakieru samochodowego sprawia więc, że lakier nie tylko lśni, ale i dłużej zachowa swoje właściwości mimo warunków, na jakie będzie narażony podczas użytkowania samochodu.

 

Jak działa Quick Detailer?

Quick detailer, to kosmetyk samochodowy, którego skład jest również oparty o wosk, pozwalający bardzo szybko nadać błysk lakierowi samochodu. Potrzebna jest tylko czystka szmatka z mikrofibry. Nadwozie auta należy spryskać równomiernie quick detailerem, a następnie przepolerować je delikatnie mikrofibrą.
Quick detailer to świetny kosmetyk samochodowy, który przedłuża efekt woskowania, a także pozwala na, błyskawiczne odświeżenie wygląda auta.

K2 Spectrum Pro to innowacyjny quick detailer, który można nakładać bezpośrednio na zakurzone nadwozie. Zarówno jak na elementy chromowane czy z tworzywa (listwy ozdobne, listwy boczne, słupki, zderzak, podszybie itd.), a nawet na lampy. Kosmetyk usuwa drobne zabrudzenia z wszystkich elementów nadwozia, nadaje im połysk i je nabłyszcza. Quick Detailer K2 Spectrum Pro i K2 Spectrum przyjemnie zaskakują nie tylko skutecznym działaniem, ale również bardzo atrakcyjną ceną.

Quick Detailer nadaje się nie tylko do nadwozia, ale również do bocznej części opon. Można go również użyć do nabłyszczania wyposażenia wnętrza samochodu. Pełna uniwersalność! Kosmetyk można stosować na wewnętrznych elementach z tworzywa sztucznego, na uszczelkach, elementach chromowych, a nawet tych, wykonanych ze skóry np. fotelach.

 

Jaki quick detailer do lakieru wybrać?

Właśnie właściwości ochronne quick detailerów są dziś wyznacznikiem tego, jaki quick detailer wybrać. Do lamusa przeszły te tworzone jako alternatywa dla typowego wosku, a więc mające na celu jedynie skroplenie obecnej na lakierze wody i niedopuszczenie, by po deszczu lub nawet myciu auta na lakierze tworzyły się smugi.

Nowoczesny quick detailer oferuje dziś o wiele więcej właściwości ochronnych i dużo lepszą skuteczność działania. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na najnowsze produkty, szczególnie te będące rozwinięciem dobrze już znanych i cenionych środków.

 

Mamy niezawodny sposób na odświeżenie lakieru

Dodatkowe właściwości są natomiast możliwe dzięki nowoczesnym substancjom uzupełniającym zawartych w K2 Spectrum Pro. Zostały one przygotowane do działania w trudnych warunkach. Skutkiem tego, dzięki najnowszym produktom typu K2 Spectrum Pro na lakierze pojawia się jeszcze silniejsza i trwalsza powłoka hydrofobowa.

Obok właściwości ochronnych produktu i jego wpływu na wygląd lakieru, najnowsze quick detailery są też jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze w aplikacji. Ma to związek nie tylko z szybszą pracą, ale i substancjami nadającymi środkowi miły zapach. Po wszystkim natomiast produkt nie będzie wymagał usunięcia jego nadmiaru lub docierania, gdyż wówczas po prostu odparuje.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak w skuteczny sposób odświeżyć wnętrze swojego samochodu, koniecznie przeczytaj: ,,Interior dressing, czyli jak pielęgnować plastiki wewnętrzne w samochodzie”.

 

 

K2 Spectrum Pro – bohater połysku na bazie syntetycznego wosku

K2 Spectrum Pro został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach. Quick detailer K2 Spectrum Pro pakowany jest w idealnie leżące w dłoni, litrowe butelki, z miarką oraz wyposażone w dwufunkcyjny atomizer stream/spray. Używając środka, możesz samemu zdecydować jak go rozprowadzić. Czy to w formie mgiełki czy zwartego strumienia.

Aplikacji K2 Spectrum Pro towarzyszy przyjemny, intensywny owocowy zapach.

 

Jak nakładać quick detailer?

Właściwości nowoczesnych środków wpływają więc na to, jak nakładać quick detailer. Oczywiście, przed całym procesem warto, jest umyć samochód, by na całej powierzchni produkt związał się z lakierem, a nie ewentualnym brudem. W szybkim i równomiernym nałożeniu produktu pomaga natomiast atomizer, który jest już standardem w niemal każdym nowym produkcie.

Z pomocą atomizera, sprayu lub po prostu nakładając na ścierkę z mikrofibry, środek rozprowadzamy na powierzchni lakieru. Dzięki składowi produktu nawet praca ze ściereczką przebiega wyraźnie szybciej niż w przypadku typowych quick detailerów. Po wszystkim natomiast proces kończy się niejako sam, gdyż odpowiednio rozprowadzony środek zwyczajnie odparowuje. W przypadku K2 Spectrum Pro wszystko odbywa się przy przyjemnym, owocowym zapachu, który jeszcze bardziej skłania do użycia quick detailera po każdym myciu samochodu. Quick detailer nie pozostawia po sobie smug i co bardzo ważne, można go nakładać także na lekko wilgotną, albo nagrzaną słońcem karoserię.

Quick Detailer K2 Spectrum i K2 Spectrum Pro nabłyszczają, a także podbijają oryginalny kolor nadwozia pojazdu (kolor jest bardziej wyrazisty, ma lepszą głębię). Poza tym posiada właściwości hydrofobowe, dzięki którym woda bardzo szybko spływa z karoserii. I ten efekt można osiągnąć w kilka minut!

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – mówi staropolskie przysłowie. Dzięki zastosowaniu quick detailera, Twoje auto może zawsze wyglądać pięknie. Bez względu na to, czy jedziesz do pracy, na ważne spotkanie, na zakupy, czy na randkę.

Przeczytaj koniecznie artykuł: ,,5 powodów, dla których warto nałożyć powłokę ceramiczną”.

 

Jak usunąć plamy po wodzie na samochodzie?

Nowoczesne środki typu K2 Spectrum Pro świetnie sprawdzają się również jako odpowiedź na pytanie, jak usunąć plamy po wodzie na samochodzie. Z jego pomocą szybko pozbędziemy się obecnych na lakierze smug i powstałych po myciu auta śladów po wodzie. Właściwości produktu takie, jak hydrofobowość, ułatwią nam natomiast walkę z takimi problemami w przyszłości.

 

Najnowsze środki, najlepsza skuteczność

Najnowsze quick detailery to nowy poziom skuteczności, szybkości działania i wydajności. Dzięki produktom typu K2 Spectrum i K2 Spectrum Pro lakier jest chroniony jeszcze lepiej. Dodatkowo zapewnia efekt wizualny oczekiwany przez nawet najbardziej wymagających użytkowników samochodów. Wszystko to jest natomiast do osiągnięcia w sposób łatwiejszy i przyjemniejszy niż kiedykolwiek dzięki właściwościom przyspieszającym i umilającym pracę z K2 Spectrum Pro.

A jeśli oczekujesz podobnych właściwości od środka przeznaczonego do felg samochodowych, zwróć uwagę na K2 Roton Pro, specjalistę do czyszczenia, pielęgnacji i efektu czerwonej felgi.


Ostatnio dodane artykuły

Najlepsze sposoby na zamarznięty płyn do spryskiwaczy w aucie

Okres jesienno-zimowy dla kierowców to czas zdecydowanie bardziej wymagający pod względem czujności i przygotowania. Niejednego…

2 tygodnie temu

Gdzie i ile wlać płynu do spryskiwaczy?

Płyn do spryskiwaczy to jeden z eksploatacyjnych elementów w naszym samochodzie. Co do zasady, nie…

2 tygodnie temu

Konserwacja i zabezpieczenie podwozia samochodu przed rdzą i uszkodzeniami.

Podwozie jest szczególnie narażone na ataki korozji. Dlatego regularne zabezpieczenie podwozia przy użyciu dobrych środków…

2 tygodnie temu

Jak uszczelnić chłodnicę? Dedykowane produkty vs domowe sposoby?

Czasami powodem nieszczelności jest niewielkie uszkodzenie - i wtedy pomaga uszczelnienie chłodnicy, wykonane samodzielnie. W…

2 tygodnie temu

Jak rozrobić koncentrat płynu do chłodnicy samochodowej?

Wielu kierowców kupuje koncentrat płynu do chłodnic - bo to bardzo dobre rozwiązanie. Jak zatem…

4 tygodnie temu

Płukanie chłodnicy i płukanie układu chłodzenia

Sprawny układ chłodzenia ma kluczowy wpływ na sprawność jednostki napędowej i na jej właściwą pracę.…

1 miesiąc temu