Kategorie: Porady

Quick detailer – szybkie nabłyszczanie lakieru

Jak nabłyszczyć samochód w krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie sił? Jak odświeżyć lakier, chromy i elementy z tworzywa, w ciągu kilku minut? Co jest lepsze do tego celu: quick detailer, wosk w sprayu, wosk na mokro czy szampon z woskiem?

 

Quick Detailer – szybki sposób nabłyszczania lakieru

Pielęgnacja samochodu daje mnóstwo radości właścicielowi. Zwłaszcza wtedy, gdy odpowiednio dobierze się kosmetyki. Trzeba też pamiętać o właściwej pogodzie: najlepsza to ciepłe dni bez bardzo silnego słońca. Końcowy efekt zawsze jest najlepszą nagrodą dla kogoś, kto poświęcił odrobinę wolnego czasu do pracy nad wyglądem swojego auta.

Najczęściej stosowaną metodą nabłyszczania karoserii samochodu jest woskowanie. Wosk pięknie podkreśla oryginalny kolor lakieru samochodu. W przypadku starszych aut, których lakier już nieco zmatowiał, można zastosować wosk koloryzujący.

 

  • K2 SPECTRUM
    Quick Detailer
  • K2 IMPERIAL
    Zaawansowany zestaw do zewnątrz
  • K2 SPECTRUM 700 ML
    Quick Detailer

Znajdź sklep w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

 

Woskowanie to nie tylko sposób na nabłyszczanie lakieru. To również świetna i sprawdzona metoda ochrony karoserii przed osadzaniem się na niej zanieczyszczeń, takich jak pyłki roślinne, pyły przemysłowe, kurz, czy brud. Wosk chroni też przed kwaśnymi deszczami (pozostawia warstwę hydrofobową), zabezpiecza lakier przed niszczącym działaniem ptasich odchodów oraz owadów.

 

Jak działa Quick Detailer?

Quick detailer. To kosmetyk samochodowy, którego skład jest również oparty o wosk, pozwalający bardzo szybko nadać błysk lakierowi samochodu. Potrzebna jest tylko czystka szmatka z mikrofibry. Nadwozie auta należy spryskać równomiernie quick detailerem, a następnie przepolerować je delikatnie mikrofibrą.
Quick detailer to świetny kosmetyk samochodowy, który przedłuża efekt woskowania, a także pozwala na, błyskawiczne odświeżenie wygląda auta. Nawet bez konieczności mycia!

 

Jaki Quick Detailer?

K2 Spectrum to innowacyjny quick detailer, który można nakładać bezpośrednio na zakurzone nadwozie, na elementy chromowe, na elementy z tworzywa (listwy ozdobne, listwy boczne, słupki, zderzak, podszybie itd.), a nawet na lampy. Kosmetyk usuwa drobne zabrudzenia z wszystkich elementów nadwozia, nadaje im połysk i je nabłyszcza. Quick Detailer K2 Spectrum przyjemnie zaskakuje nie tylko skutecznym działaniem, ale również bardzo atrakcyjną ceną.

Quick Detailer K2 Spectrum nadaje się nie tylko do nadwozia, ale również do bocznej części opon. Można go również użyć do nabłyszczania wyposażenia wnętrza samochodu. Pełna uniwersalność! Kosmetyk można stosować na wewnętrznych elementach z tworzywa sztucznego, na uszczelkach, elementach chromowych, a nawet tych, wykonanych ze skóry np. fotelach.

 

Jak używać Quick Detailera?

Stosowanie quick detailera jest bardzo proste: każdy element nadwozia trzeba równomiernie spryskać, a potem przetrzeć mikrofibrą (która jest dołączona do opakowania K2 Spectrum). Przetrzeć, nie polerować. W przeciwieństwie do niewypolerowanego wosku, K2 Spectrum nie pozostawia po sobie smug. I co bardzo ważne, można go nakładać także na lekko wilgotną, albo nagrzaną słońcem karoserię.

Quick Detailer K2 Spectrum nabłyszcza nadwozie, a także podbija oryginalny kolor nadwozia pojazdu (kolor jest bardziej wyrazisty, ma lepszą głębię). Poza tym posiada właściwości hydrofobowe, dzięki którym woda bardzo szybko spływa z karoserii. I ten efekt można osiągnąć w kilka minut!

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – mówi staropolskie przysłowie. Dzięki zastosowaniu quick detailera K2 Spectrum, Twoje auto może zawsze wyglądać pięknie. Bez względu na to, czy jedziesz do pracy, na ważne spotkaniem, na zakupy, czy na randkę.

Ostatnio dodane artykuły

Szampon hydrofobowy K2 Vena – bezpieczny dla wosku i powłoki ceramicznej

Jak pielęgnować samochód, który jest pokryty powłoką ceramiczną? Jak czyścić samochód, który był woskowany? Który kosmetyk skutecznie oczyści nadwozie, nie…

2 tygodnie temu

Czyszczenie wtryskiwaczy Volkswagen, Skoda 2.0 TDI

Dwulitrowe TDI. Jednostka napędowa, która króluje na polskich drogach. Zaniedbana potrafi przysporzyć sporo kłopotów i dotkliwie odcisnąć się na domowym…

3 tygodnie temu

Jak uzyskać efekt mokrej opony?

Efekt nowego samochodu to cel, do którego dąży większość osób pielęgnujących swoje cztery koła. Aby ten efekt uzyskać, na rynku…

3 tygodnie temu

Jaki olej do kosiarki i dlaczego warto go wymieniać?

Kosiarki spalinowe i spalinowe traktorki są idealnym rozwiązaniem dla osób, posiadających duże powierzchnie do koszenia. Kosiarki spalinowe mają większą moc…

3 tygodnie temu

Powłoka ceramiczna dla każdego – K2 Gravon Lite

Powłoka ceramiczna to obecnie najlepszy sposób na zabezpieczenie lakieru samochodu przed różnego typu uszkodzeniami. Dodatkowo powłoka ceramiczna na lakier zapewnia…

2 miesiące temu

Suchy smar do łańcucha motocyklowego

Łańcuch motocykla to jeden z najważniejszych podzespołów eksploatacyjnych, jakie znajdują się na wyposażeniu jednośladu. Łańcuch motocykla wymaga odpowiedniego serwisowania ze…

2 miesiące temu