Menu

  • Pielęgnacja

    Pielęgnacja lakieru, deska rozdzielcza, plastiki wewnętrzne i zewnętrzne, tapicerka, mycie silnika, felgi i opony, produkty zimowe
  • Eksploatacja

    Płyny chłodnicze, płyny hamulcowe, oleje, dodatki do paliwa
  • Naprawy

    Kleje, silikony, produkty naprwacze, usuwanie usterek, smary i penetranty, produkty wielozadaniowe

Pielęgnacja

 Pielęgnacja lakieru, deska rozdzielcza, plastiki wewnętrzne i zewnętrzne, tapicerka, mycie silnika, felgi i opony, produkty zimowe

W przypadku lekkich zarysowań wystarczy użycie pasty K2 Turbo. Jeśli defekty są znaczące to warto użyć pasty lekkościernej K2 Ultra Cut lub mleczka do usuwania zarysowań K2 Venox.

W celu skutecznego użycia odmrażacza do szyb , powinniśmy najpierw szybę oczyścić z luźnego śniegu. Odmrażacz nanosić na powierzchnie oblodzoną, oszronioną a nie na śnieg. Przy grubszej warstwie lodu spryskać szybę odmrażaczem po chwili zetrzeć roztopiony lód i ponownie powtarzać te czynności aż do uzyskania czystej szyby. Należy pamiętać, by usunąć z szyby roztopioną warstwę lodu i nie dopuścić do jej ponownego zamarznięcia.

Każdy odmrażacz do szyb okazuje się lepszym rozwiązaniem, niż tradycyjna skrobaczka. Sugerujemy wybór najbardziej wydajnego odmrażacza w formie płynu w atomizerze – K2 Alaska.

Odmrażacz do zamków taki jak K2 Gerwazy rozpuszcza lód, który zgromadził się w środku zamka i uniemożliwia nam jego otwarcie oraz smaruje jego wnętrze i ogranicza ryzyko ponownego zamarznięcia.