KOSMETYKI SAMOCHODOWE
ODŚWIEŻACZE POWIETRZA
PRODUKTY LAKIERNICZE
PRODUKTY DLA MYJNI
SZYBKIE NAPRAWY
OLEJE SILNIKOWE
PŁYNY EKSPLOATACYJNE
PRODUKTY WARSZTATOWE

KOSMETYKI SAMOCHODOWE

Kosmetyki samochodowe linii K2 Perfect i K2 Gold to efekt połączenia wieloletniego doświadczenia z miłością do samochodów. Te dwa solidne fundamenty, są podstawą, na której budujemy markę K2. Dążąc do perfekcji tworzymy wysokiej jakości kosmetyki, które odpowiednio pielęgnują każdy element samochodu. Pragniemy, aby auta naszych klientów zawsze wyglądały jak nowe, wzbudzając uczucie zazdrości i zachwytu.

ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Zapach ma wyjątkową moc napełniania dobrym humorem i samopoczuciem. Dlatego pragniemy, by zapachy wypełniały wnętrza samochodów nadając im szczególny klimat, który umili każdą podróż. Stworzyliśmy szeroką gamę zapachów samochodowych, będących mieszanką form i kompozycji aromatycznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie: świeży zapach cytryny, powiew oceanu, aromat tropików, soczystość owoców, zacisze lasu, woń wanilii i wielu innych.

PRODUKTY LAKIERNICZE

Oferta K2 kierowana do warsztatów blacharsko-lakierniczych to szeroka gama produktów, które pozwalają przyspieszyć pracę i zwiększyć wydajność. Oferta obejmuje: pasty i gąbki polerskie, aerozole techniczne, narzędzia, akcesoria lakiernicze i materiały ścierne. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, których jakość weryfikujemy w warsztatach w kraju u za granicą.

PRODUKTY DLA MYJNI SAMOCHODOWYCH

Linia produktów dedykowana myjniom samochodowym kierowana jest doi wszelkiego rodzaju myjni: automatycznych, bezobsługowych, ręcznych czy też TIRowych. Produkty K2 to wysoka skuteczność działania, wysoka wydajność oraz łatwość użycia.

SZYBKIE NAPRAWY

K2 BOND to oferta najwyższej jakości klejów, silikonów, smarów, taśm i produktów naprawczych. Produkty K2 BOND charakteryzuje wysoka trwałość i prostota użycia. Adresowane są zarówno do odbiorców profesjonalnych jak i amatorów.

OLEJE SILNIKOWE

K2 to najwyższej jakości oleje silnikowe K2 TEXAR i przekładniowe K2 MATIC. Stworzone, by zapewnić optymalne smarowanie i ochronę w każdych warunkach. Dodatkowo wypełniają rysy i mikroszczeliny zapobiegając uszkodzeniom mechanicznym elementów jednostki napędowej. Specjalny pakiet składników antykorozyjnych zabezpiecza silnik w całym okresie jego użytkowania przed powstawianiem ognisk rdzy. W gamie produktów K2 Texar znajdują się oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne o szerokim spektrum klas lepkości.

PŁYNY EKSPLOATACYJNE

K2 Turbo to wysokiej jakości produkty przeznaczone do ochrony układów samochodów i ich podzespołów. Opracowane specjalnie do układów chłodzenia, wspomagania, hamulcowych, pneumatycznych oraz paliwowych. Idealnie nadają się do zastosowania w silnikach benzynowych oraz Diesla.

PRODUKTY WARSZTATOWE

Gama produktów dedykowanych warsztatom mechaniki pojazdowej to przede wszystkim szeroka oferta aerozoli technicznych, klejów i silikonów, klejów anaerobowych, produktów czyszczących. Ofertę uzupełniają płyny eksploatacyjne, dostępne w pojemnościach spełniających oczekiwania każdego typu odbiorcy.

SKUTECZNY MARKETING

Konsekwentnie i w przemyślany sposób budujemy rozpoznawalność marki K2
1
FILMY

Ponad 70 filmów poradnikowych i 5 milionów odtworzeń filmów w serwisie You Tube.

2
PREZENTACJE

Kilkaset tysięcy wyświetleń ponad 200 prezentacji produktów dostępnych w serwisie Slideshare.net.

3
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

100 tysięcy fanów śledzących markę K2 poprzez media społecznościowe i newslettery.

4
DARMOWA REKLAMA

Internetowa wyszukiwarka sklepów posiadających produkty K2 w sprzedaży.

Zwiększaj zyski z K2

Powody, dla których warto włączyć produkty K2 do oferty
Szeroka oferta

Oferta K2 zawiera wszystko czego potrzebuje samochód, by dobrze wyglądać i zachować sprawność, od kosmetyków i zapachów samochodowych po oleje silnikowe i przekładniowe.

Znane i lubiane produkty

Od wielu lat konsekwentnie budujemy rozpoznawalność marki K2. Świadczą o tym coroczne działania marketingowe w tym nasze wiosenne i jesienno-zimowe kampanie reklamowe.

Nagrody za zakupy

Dzięki programowi lojalnościowemu dla sklepów, sprzedając produkty K2 zyskujesz podwójnie. Twoja sprzedaż przeliczana jest na punkty, które wymienisz na atrakcyjne nagrody. Więcej na partner.melle.com.

Katalog produktów

Przeglądaj ofertę K2 w formie katalogu on-line

Z myślą o Państwa wygodzie przygotowaliśmy internetowy katalog produktów, który jest najłatwiejszą formą zapoznania się z bogatą ofertą produktową K2. Zapraszamy do zapoznania się.

Skontaktuj się

z nami lub zapytaj swojego dostawcę o produkty K2

 
Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Melle Sp. z o. o. z siedzibą w 63-400 Ostrów Wielkopolski, Stary Staw 9 („Spółka") na udostępniony przeze mnie adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące Spółki. *
Wyrażam zgodę spółce Melle Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim („Spółka") na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych dla celów marketingowych przez podmioty współpracujące ze Spółką zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). *
Zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne wyrażam zgodę na kierowanie do mnie marketingu bezpośredniego przez spółkę Melle Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon) i automatycznych systemów wywołujących *
„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie jest spółka Melle Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (63-400), Stary Staw 9. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, jak również w przypadku wyrażenia takiej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."
Melle Sp. z o.o. Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (0) 62 735 16 00, fax. (0) 62 737 88 28, info@melle.com