Zapraszamy na premierę Przedstawiamy produkty, które za moment zostaną wprowadzone do oferty K2.

K2 Vena

Nowy, hydrofobowy, bezpieczny dla wosków szampon samochodowy dla entuzjastów kosmetyki samochodowej. Obfita piana, wysoka wydajność, efekt samoosuszania - to wszystko w jednej butelce szamponu K2 Vena.
Premiera: Lato 2018 Wybierz

K2 Auron

Zestaw do pielęgnacji skórzanej tapicerki w samochodach. W skład zestawu wejdą 2 produkty, które odmienia oblicze nawet najbardziej zaniedbanych skór.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

K2 Gravon Lite

Młodszy brat bestsellerowej ceramicznej ochrony lakieru K2 Gravon. Wersja Lite łączy w sobie niespotykaną łatwość aplikacji, ochronę lakieru do 12 miesięcy i wyjątkowo atrakcyjną cenę.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

Nie chcesz przegapić tych produktów?

Wybierz produkt i zapisz się, a powiadomimy Cię o rozpoczęciu ich sprzedaży na Twój adres mailowy. Znajdzie się też miejsce na jakiś kod rabatowy ;)

Niepoprawne dane
Niepoprawne dane
Nie sprzedamy, ani nie udostępnimy Twojego adresu email. Dajemy słowo.
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie jest spółka Melle Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (63-400), Stary Staw 9. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, jak również w przypadku wyrażenia takiej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Nieprawidłowe dane