Zapraszamy na premierę Przedstawiamy produkty, które za moment zostaną wprowadzone do oferty K2.

K2 Auron

Zestaw do pielęgnacji skórzanej tapicerki w samochodach. W skład zestawu wejdą 2 produkty, które odmienia oblicze nawet najbardziej zaniedbanych skór.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

K2 Gravon Lite

Młodszy brat bestsellerowej ceramicznej ochrony lakieru K2 Gravon. Wersja Lite łączy w sobie niespotykaną łatwość aplikacji, ochronę lakieru do 12 miesięcy i wyjątkowo atrakcyjną cenę.
Premiera: Już dostępny! Sprawdź

Nie chcesz przegapić tych produktów?

Wybierz produkt i zapisz się, a powiadomimy Cię o rozpoczęciu ich sprzedaży na Twój adres mailowy. Znajdzie się też miejsce na jakiś kod rabatowy ;)

Niepoprawne dane
Niepoprawne dane
Nie sprzedamy, ani nie udostępnimy Twojego adresu email. Dajemy słowo.
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie jest spółka Melle Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (63-400), Stary Staw 9. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, jak również w przypadku wyrażenia takiej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Nieprawidłowe dane