Lista zwycięzców

Poniżej przedstawiamy aktualny ranking.
Pełna lista zwycięzców będzie dostępna pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

Marzec 2019

Turniej wiedzy - Zadbane wnętrze

1.
Martyna Stopa
9.5/10 pkt 00:55
2.
Damian Stopa
9.5/10 pkt 00:56
3.
Danuta Stopa
9.5/10 pkt 00:56
4.
Marta Nowak
9.5/10 pkt 00:58
5.
Michał Majda
9.5/10 pkt 01:02
6.
Jozef Nowak
9.5/10 pkt 01:04
7.
julka nowas
9.5/10 pkt 01:14
8.
Przemek Głowacki
9.5/10 pkt 01:18
9.
Andrzej Sucharski
9.5/10 pkt 01:18
10.
Marcin Kawczynski
9.5/10 pkt 01:19
11.
Marian Szelgowski
9.5/10 pkt 01:27
12.
Monika Żebrowska
9.5/10 pkt 01:28
13.
Michał Tapper
9.5/10 pkt 01:55
14.
Wojtek Głowacki
9.5/10 pkt 01:56
15.
Roswita Żymełka
9.5/10 pkt 02:35
16.
Jerzy Stolarczyk
9.33/10 pkt 02:34
17.
Nikodem Gieras
9.33/10 pkt 03:11
18.
Cezary Stępień
9.2/10 pkt 03:59
19.
Irena Palacz
9.1/10 pkt 03:12
20.
Gienek Jagoda
9/10 pkt 01:46
21.
Kamil Aleksiuk
9/10 pkt 05:46
22.
Tomasz Mieloch
8.7/10 pkt 06:45
23.
Szymon Zieliński
8.67/10 pkt 03:08
24.
Adrian Michalski
8.55/10 pkt 07:02
25.
Patryk Frankowski
8.5/10 pkt 10:00
26.
Marek Lewandowski
7.97/10 pkt 04:46
27.
Sylwia Sztandur
7.95/10 pkt 04:09
28.
Michal Paulinski
7.77/10 pkt 05:33
29.
Dariusz Ossowski
7.42/10 pkt 08:53
30.
Elzbieta Zielecka
7.32/10 pkt 06:05
Luty 2019

Turniej wiedzy - Zrób to sam!

1.
Jerzy Głowacki
9.55/10 pkt 00:58
2.
Karol Rawecki
9.55/10 pkt 01:01
3.
Ania Krajewska
9.55/10 pkt 01:01
4.
pat yki
9.55/10 pkt 01:02
5.
Damian Stopa
9.55/10 pkt 01:03
6.
Karol Er
9.55/10 pkt 01:03
7.
Katarzyna Krajewska
9.55/10 pkt 01:03
8.
Marcin Kawczynski
9.55/10 pkt 01:03
9.
Tom EK
9.55/10 pkt 01:03
10.
J R
9.55/10 pkt 01:04
11.
Zbigniew Rawecki
9.55/10 pkt 01:05
12.
Marcin Stelmach
9.55/10 pkt 01:06
13.
Ela Głowacka
9.55/10 pkt 01:07
14.
Andrzej Sucharski
9.55/10 pkt 01:08
15.
Tomasz Rojna
9.55/10 pkt 01:09
16.
Mateusz Janas
9.55/10 pkt 01:11
17.
Oskar Szymaniak
9.55/10 pkt 01:14
18.
Martyna Stopa
9.55/10 pkt 01:14
19.
Łukasz Kozieł
9.55/10 pkt 01:16
20.
Przemek Głowacki
9.55/10 pkt 01:21
21.
Adrian Kozieł
9.55/10 pkt 01:22
22.
Wiesława Lisowska
9.55/10 pkt 01:24
23.
Cezary Stępień
9.55/10 pkt 01:25
24.
Danuta Stopa
9.55/10 pkt 01:26
25.
Wojtek Głowacki
9.55/10 pkt 01:30
26.
Irena Palacz
9.55/10 pkt 01:35
27.
Jerzy Stolarczyk
9.55/10 pkt 01:40
28.
Adrian Michalski
9.55/10 pkt 01:41
29.
Anna Tapper
9.55/10 pkt 01:46
30.
Roswita Żymełka
9.55/10 pkt 02:42
Styczeń 2019

Turniej wiedzy Zimowy Samochód

1.
Jerzy Stopa
9.55/10 pkt 01:02
2.
Danuta Stopa
9.55/10 pkt 01:08
3.
Teresa Kaniewska
9.55/10 pkt 01:17
4.
Patryk Błaszkiewicz
9.55/10 pkt 01:20
5.
Wioletta Błaszkiewicz
9.55/10 pkt 01:24
6.
Adrian Błaszkiewicz
9.55/10 pkt 01:24
7.
Marek Tapper
9.55/10 pkt 01:25
8.
Tomasz Tapper
9.55/10 pkt 01:26
9.
Marian Szelgowski
9.55/10 pkt 01:32
10.
Zbigniew Kaniewski
9.55/10 pkt 01:33
11.
Genowefa Drózd
9.55/10 pkt 01:34
12.
Urszula Tapper
9.55/10 pkt 01:38
13.
Aleksandra Kulpa
9.55/10 pkt 01:44
14.
Adrian Kozieł
9.55/10 pkt 01:47
15.
Rafał Sulowski
9.55/10 pkt 02:13
16.
Łukasz Kozieł
9.55/10 pkt 02:19
17.
Cezary Stępień
9.55/10 pkt 03:22
18.
Michal Paulinski
9.55/10 pkt 03:53
19.
Aleksandra Sulowska
9.55/10 pkt 09:44
20.
Paweł Kucia
9.39/10 pkt 02:08
21.
Elżbieta Piendel
9.39/10 pkt 02:09
22.
Ewa Tapper
9.39/10 pkt 02:10
23.
Dariusz Pikuła
9.39/10 pkt 03:10
24.
Jerzy Stolarczyk
9.39/10 pkt 03:15
25.
Małgorzata Kucia
9.39/10 pkt 03:34
26.
Konrad Sikora
9.24/10 pkt 04:42
27.
Natalia Pinkowska
9.24/10 pkt 09:43
28.
Roswita Żymełka
8.94/10 pkt 03:07
29.
Paulina Kucharska
8.86/10 pkt 01:45
30.
Marcin Nowicki
8.86/10 pkt 04:15
Październik 2018

Turniej wiedzy Jesienne porządki

1.
Krystyna Kulpa
9.57/10 pkt 01:02
2.
Karol Rawecki
9.57/10 pkt 01:06
3.
Patrycja Marcol
9.57/10 pkt 01:09
4.
Ewa Tapper
9.57/10 pkt 01:12
5.
mała mii
9.57/10 pkt 01:13
6.
Monika Żebrowska
9.57/10 pkt 01:14
7.
Oleńka Kapeczkowa
9.57/10 pkt 01:16
8.
Damian Stopa
9.57/10 pkt 01:19
9.
Marek Tapper
9.57/10 pkt 01:19
10.
Karol Zbik
9.57/10 pkt 01:19
11.
Karol Er
9.57/10 pkt 01:20
12.
Danuta Stopa
9.57/10 pkt 01:21
13.
J R
9.57/10 pkt 01:21
14.
Jurek R
9.57/10 pkt 01:21
15.
Zbigniew Rawecki
9.57/10 pkt 01:23
16.
Jerzy Stopa
9.57/10 pkt 01:24
17.
Tomasz Tapper
9.57/10 pkt 01:25
18.
Michaela Jęczmionka
9.57/10 pkt 01:27
19.
Michał Tapper
9.57/10 pkt 01:28
20.
Przemysław Kulpa
9.57/10 pkt 01:33
21.
Martyna Stopa
9.57/10 pkt 01:33
22.
Urszula Tapper
9.57/10 pkt 02:28
23.
Aleksandra Kulpa
9.46/10 pkt 01:57
24.
Karol Rawecki
9.42/10 pkt 01:16
25.
Jozek D
9.42/10 pkt 02:20
26.
Filip Kwiecień
9.42/10 pkt 08:00
27.
Gienek Jagoda
9.35/10 pkt 02:18
28.
Jola Zbien
9.28/10 pkt 02:07
29.
Wiktor Kulpa
9.24/10 pkt 01:56
30.
Genowefa Drózd
9.24/10 pkt 02:03
31.
Michał Budnik
9.13/10 pkt 27:59
32.
Michał Soplica
9.02/10 pkt 01:58
33.
Gienia Nowak
8.99/10 pkt 02:14
34.
Wojtek Głowacki
8.99/10 pkt 05:58
35.
Michal Paulinski
8.84/10 pkt 05:27
36.
Marcin Stelmach
8.48/10 pkt 07:02
37.
Tadeusz Głowacki
8.48/10 pkt 25:18
38.
Artur Jorgen
8.37/10 pkt 11:30
39.
Zbyszek Kieliszek
8.33/10 pkt 02:03
40.
Joanna Bak
8.33/10 pkt 02:18
41.
Roswita Żymełka
8.26/10 pkt 07:34
42.
Jarosław Dziura
8.15/10 pkt 13:13
43.
Jan Lubon
8.04/10 pkt 02:36
44.
Anna Tapper
8.01/10 pkt 02:15
45.
Wioletta Opat
8.01/10 pkt 02:57
46.
Kamil Koncewicz
7.83/10 pkt 04:38
47.
Łukasz Kozieł
7.79/10 pkt 06:17
48.
Łukasz Olas
7.75/10 pkt 05:53
49.
Tomasz Lisowski
7.72/10 pkt 04:41
50.
Jozeff Rawecki
7.61/10 pkt 01:08
Wrzesień 2018

Bezpieczne auto

1.
Wioletta Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:44
2.
Teresa Kaniewska
9.52/10 pkt 01:53
3.
Adrian Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 02:01
4.
Patryk Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 02:11
5.
Zbigniew Kaniewski
9.52/10 pkt 03:46
6.
Dariusz Pikuła
9.29/10 pkt 04:34
7.
Jarosław Dziura
9.21/10 pkt 06:08
8.
Lucyna Wojtkiewicz
9.13/10 pkt 05:08
9.
Dominik Wojtkiewicz
9.13/10 pkt 08:27
10.
Łukasz Kozieł
9.01/10 pkt 04:05
11.
Cezary Stępień
9.01/10 pkt 09:56
12.
Damian Stopa
8.97/10 pkt 02:12
13.
Danuta Stopa
8.97/10 pkt 02:20
14.
Jerzy Stolarczyk
8.97/10 pkt 02:55
15.
Anna Podsiedlik
8.89/10 pkt 03:30
16.
Ksawery Giera
8.77/10 pkt 01:49
17.
Michał Budnik
8.69/10 pkt 03:05
18.
Wojtek Głowacki
8.69/10 pkt 04:19
19.
Adrian Kozieł
8.69/10 pkt 06:25
20.
Jerzy Stopa
8.57/10 pkt 02:05
21.
Artur Jorgen
8.57/10 pkt 15:38
22.
Tadeusz Głowacki
8.53/10 pkt 25:10
23.
Marian Szelgowski
8.33/10 pkt 02:45
24.
Michał Soplica
8.25/10 pkt 03:30
25.
Elodie Pietraszewska
8.25/10 pkt 06:51
26.
Marcin Nowicki
8.1/10 pkt 08:44
27.
Bartosz Jarocki
8.1/10 pkt 35:40
28.
Dominik Imakowski
8.06/10 pkt 08:41
29.
Gienek Jagoda
7.9/10 pkt 03:35
30.
Sylwia Walczak
7.9/10 pkt 11:05
31.
Sylwia Wawrzyńczak
7.86/10 pkt 03:38
32.
Marcin Stelmach
7.82/10 pkt 07:42
33.
Patryk Gosztyła
7.78/10 pkt 02:22
34.
Michał Koprowski
7.78/10 pkt 07:26
35.
Paweł Kucia
7.62/10 pkt 03:09
36.
Michal Paulinski
7.62/10 pkt 09:47
37.
Łukasz Wojda
7.54/10 pkt 04:19
38.
Alicja Wawrzyńczak
7.5/10 pkt 03:11
39.
Sylwia Sztandur
7.5/10 pkt 04:24
40.
Kamil Rutkiewicz
7.5/10 pkt 04:36
41.
Elżbieta Piendel
7.38/10 pkt 03:15
42.
Roswita Żymełka
7.38/10 pkt 08:53
43.
Dominik Tkaczyk
7.06/10 pkt 05:56
44.
Tomasz Lisowski
7.06/10 pkt 08:48
45.
Agnieszka Grabda
7.06/10 pkt 10:22
46.
Łukasz Olas
7.06/10 pkt 13:07
47.
Małgorzata Kucia
6.98/10 pkt 05:14
48.
Sebastian Chmielewski
6.9/10 pkt 13:13
49.
Daniel Zawadzki
6.83/10 pkt 11:20
50.
Andrzej Lisowski
6.79/10 pkt 03:19
Sierpień 2018

Płyn chłodniczy

1.
Zbigniew Kaniewski
9.57/10 pkt 01:11
2.
Teresa Kaniewska
9.57/10 pkt 01:14
3.
Adrian Błaszkiewicz
9.57/10 pkt 01:20
4.
Wioletta Błaszkiewicz
9.57/10 pkt 01:21
5.
Teresa Kaniewska
9.57/10 pkt 01:28
6.
Aleksandra Kulpa
9.57/10 pkt 01:36
7.
Oskar Szymaniak
9.57/10 pkt 01:39
8.
Wojtek Głowacki
9.57/10 pkt 01:44
9.
Tadeusz Głowacki
9.57/10 pkt 01:45
10.
Genowefa Drózd
9.57/10 pkt 01:48
11.
Krystyna Majchrowska
9.57/10 pkt 02:00
12.
Sylwia Sztandur
9.57/10 pkt 02:12
13.
Alicja Wawrzyńczak
9.57/10 pkt 02:21
14.
jan kowalski
9.57/10 pkt 02:47
15.
Wojciech Majchrowski
9.57/10 pkt 02:48
16.
Anna Tapper
9.57/10 pkt 03:35
17.
Iwo Cyboran
9.42/10 pkt 01:54
18.
Jakub Cyboran
9.42/10 pkt 03:55
19.
Urszula Tapper
9.35/10 pkt 01:48
20.
Jowita Koś-Majchrowska
9.35/10 pkt 02:31
21.
Roman Sztandur
9.35/10 pkt 02:48
22.
Bartosz Pietras
9.13/10 pkt 01:46
23.
Roswita Żymełka
9.13/10 pkt 02:12
24.
Michal Paulinski
9.13/10 pkt 02:41
25.
Sylwia Wawrzyńczak
9.13/10 pkt 02:43
26.
Mateusz Szumigała
9.13/10 pkt 03:43
27.
Mateusz Radziwoński
9.13/10 pkt 03:54
28.
Elodie Pietraszewska
8.99/10 pkt 03:48
29.
Marek Szypura
8.84/10 pkt 26:59
30.
Adrian Kozieł
8.77/10 pkt 02:22
31.
Cezary Stępień
8.77/10 pkt 05:13
32.
Łukasz Wojda
8.7/10 pkt 04:00
33.
Michał Rybarczyk
8.7/10 pkt 09:42
34.
Rafał Naspiński
8.55/10 pkt 02:27
35.
Michał Budnik
8.55/10 pkt 04:03
36.
Sara Marzewska
8.55/10 pkt 08:07
37.
Andrzej Lisowski
8.26/10 pkt 01:41
38.
Wiktor Kulpa
8.26/10 pkt 02:26
39.
Michał Soplica
8.12/10 pkt 01:40
40.
Mateusz Dec
8.12/10 pkt 02:00
41.
Grzegorz Wlezień
8.12/10 pkt 03:16
42.
Artur Jorgen
8.12/10 pkt 29:13
43.
Marcin Nowicki
8.04/10 pkt 04:03
44.
Paweł Mondry
8.04/10 pkt 04:51
45.
Łukasz Kozieł
7.9/10 pkt 17:41
46.
Wiesława Lisowska
7.83/10 pkt 01:34
47.
Marek Lewandowski
7.83/10 pkt 02:55
48.
Tomasz Lisowski
7.68/10 pkt 01:57
49.
Magdalena Borecka
7.68/10 pkt 02:39
50.
Wioletta Opat
7.39/10 pkt 04:38
Lipiec 2018

Naprawy awaryjne

1.
Adrian Błaszkiewicz
9.41/10 pkt 00:57
2.
Teresa Kaniewska
9.41/10 pkt 01:09
3.
Wioletta Błaszkiewicz
9.41/10 pkt 01:17
4.
Przemysław Kulpa
9.41/10 pkt 01:18
5.
Wiktor Kulpa
9.41/10 pkt 01:21
6.
Zbigniew Kaniewski
9.41/10 pkt 01:22
7.
Ewa Tapper
9.41/10 pkt 01:26
8.
Patryk Błaszkiewicz
9.41/10 pkt 01:28
9.
Genowefa Drózd
9.41/10 pkt 01:38
10.
Anna Tapper
9.41/10 pkt 01:40
11.
Aleksandra Kulpa
9.41/10 pkt 01:42
12.
Tomasz Tapper
9.41/10 pkt 01:59
13.
Jarosław Dziura
9.41/10 pkt 02:06
14.
Roman Sztandur
9.41/10 pkt 02:22
15.
Sylwia Wawrzyńczak
9.41/10 pkt 02:30
16.
Konrad Wojcieszak
9.41/10 pkt 02:33
17.
Alicja Wawrzyńczak
9.41/10 pkt 03:01
18.
Grzegorz Wiedro
9.22/10 pkt 03:57
19.
Grzegorz Kaczmarczyk
9.12/10 pkt 09:51
20.
Michał Rybarczyk
9.02/10 pkt 02:08
21.
Izabela Rybarczyk
9.02/10 pkt 03:18
22.
Sylwia Sztandur
9.02/10 pkt 03:55
23.
Roswita Żymełka
8.82/10 pkt 01:53
24.
Grzegorz Jednoczko
8.39/10 pkt 15:58
25.
Marek Lewandowski
8.38/10 pkt 02:35
26.
Michał Kopiec
8.24/10 pkt 04:38
27.
Bogusław Sitko
8.12/10 pkt 26:59
28.
Marian Szelgowski
8.07/10 pkt 12:15
29.
Michal Paulinski
7.89/10 pkt 05:27
30.
Natalia Pinkowska
7.77/10 pkt 10:39
31.
Łukasz Wojda
7.7/10 pkt 11:55
32.
Elżbieta Piendel
7.66/10 pkt 02:55
33.
Adrian Kozieł
7.63/10 pkt 02:11
34.
Łukasz Olas
7.6/10 pkt 04:17
35.
Małgorzata Kucia
7.58/10 pkt 02:08
36.
Dariusz Pikuła
7.53/10 pkt 03:21
37.
Artur Adamczyk
7.51/10 pkt 03:40
38.
Mateusz Puskarz
7.48/10 pkt 14:57
39.
Wioletta Opat
7.46/10 pkt 07:53
40.
Cezary Stępień
7.28/10 pkt 02:20
41.
Wiesława Lisowska
7.24/10 pkt 01:43
42.
Damian Bednarski
7.22/10 pkt 11:04
43.
Tomasz Lisowski
7.21/10 pkt 02:05
44.
Michał Trzeciak
7.14/10 pkt 03:45
45.
Andrzej Lisowski
7.09/10 pkt 01:48
46.
Ewa Superson
6.91/10 pkt 05:33
47.
Marcin Nowicki
6.75/10 pkt 05:41
48.
Mariusz Maciejewski
6.6/10 pkt 16:35
49.
Jakub Zmyślony
6.46/10 pkt 03:45
50.
Wojciech Bania
6.4/10 pkt 12:59
Czerwiec 2018

Wakacyjne odświeżenie

1.
Andrzej Nowicki
9.52/10 pkt 01:10
2.
Teresa Kaniewska
9.52/10 pkt 01:15
3.
Zbigniew Kaniewski
9.52/10 pkt 01:16
4.
Wioletta Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:17
5.
Patryk Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:17
6.
Adrian Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:18
7.
Michał Soplica
9.52/10 pkt 01:18
8.
Chris Crisowski
9.52/10 pkt 01:20
9.
Teresa Kaniewska
9.52/10 pkt 01:21
10.
Roman Giera
9.52/10 pkt 01:22
11.
Bartek Godzisz
9.52/10 pkt 01:23
12.
Damian Krawczyk
9.52/10 pkt 01:27
13.
Michał Polk
9.52/10 pkt 01:27
14.
Marek Tapper
9.52/10 pkt 01:29
15.
Urszula Tapper
9.52/10 pkt 01:29
16.
Łukasz Kozieł
9.52/10 pkt 01:30
17.
Agnieszka Zare
9.52/10 pkt 01:31
18.
Michaela Jęczmionka
9.52/10 pkt 01:31
19.
Adrian Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:32
20.
Monika Żebrowska
9.52/10 pkt 01:34
21.
Tomasz Tapper
9.52/10 pkt 01:34
22.
Patrycja Marcol
9.52/10 pkt 01:34
23.
Cezary Stępień
9.52/10 pkt 01:36
24.
Przemysław Kulpa
9.52/10 pkt 01:37
25.
Jarosław Ziółkowski
9.52/10 pkt 01:37
26.
Aleksandra Kulpa
9.52/10 pkt 01:38
27.
Adrian Kozieł
9.52/10 pkt 01:39
28.
Wiktor Kulpa
9.52/10 pkt 01:39
29.
Michał Tapper
9.52/10 pkt 01:42
30.
Filip Kwiecień
9.52/10 pkt 01:43
31.
Damian Stopa
9.52/10 pkt 01:44
32.
Izabela Rybarczyk
9.52/10 pkt 01:44
33.
Wiesława Lisowska
9.52/10 pkt 01:44
34.
Oleńka Kapeczkowa
9.52/10 pkt 01:45
35.
Marek Tapper
9.52/10 pkt 01:47
36.
Jurek Giera
9.52/10 pkt 01:48
37.
Urszula Tapper
9.52/10 pkt 01:48
38.
Anna Tapper
9.52/10 pkt 01:53
39.
Olek Miz
9.52/10 pkt 01:53
40.
Kamil Gawełek
9.52/10 pkt 01:57
41.
Andrzej Lisowski
9.52/10 pkt 01:59
42.
Michał Basiura
9.52/10 pkt 01:59
43.
Jarosław Dziura
9.52/10 pkt 02:03
44.
Ewa Tapper
9.52/10 pkt 02:10
45.
Jacek Michalski
9.52/10 pkt 02:10
46.
Tomasz Lisowski
9.52/10 pkt 02:15
47.
Michał Rybarczyk
9.52/10 pkt 02:28
48.
Marcin Kisielewski
9.52/10 pkt 02:37
49.
Sylwia Sztandur
9.52/10 pkt 02:51
50.
Marek Lewandowski
9.52/10 pkt 02:52
Maj 2018

Niezawodny - oleje i płyny eksploatacyjne

1.
Mirosława Rawecka
9.62/10 pkt 01:50
2.
Zbigniew Rawecki
9.62/10 pkt 01:51
3.
Ugg uff
9.62/10 pkt 01:56
4.
mini miss
9.62/10 pkt 01:57
5.
Marcin Kopiński
9.62/10 pkt 01:58
6.
J R
9.62/10 pkt 02:01
7.
Marek Tapper
9.62/10 pkt 02:02
8.
Kry Kry
9.62/10 pkt 02:02
9.
Michał Tapper
9.62/10 pkt 02:02
10.
aaa kysz
9.62/10 pkt 02:05
11.
mała mii
9.62/10 pkt 02:06
12.
Danuta Stopa
9.62/10 pkt 02:07
13.
Przemysław Kulpa
9.62/10 pkt 02:08
14.
Anna Tapper
9.62/10 pkt 02:09
15.
Urszula Tapper
9.62/10 pkt 02:09
16.
Michaela Jęczmionka
9.62/10 pkt 02:09
17.
Daniel Trzeciak
9.62/10 pkt 02:10
18.
Jarosław Ziółkowski
9.62/10 pkt 02:11
19.
Patrycja Marcol
9.62/10 pkt 02:12
20.
Filip Kwiecień
9.62/10 pkt 02:13
21.
Adrian Błaszkiewicz
9.62/10 pkt 02:14
22.
yyyy yyyy
9.62/10 pkt 02:14
23.
olek psycholek
9.62/10 pkt 02:15
24.
Marek Tapper
9.62/10 pkt 02:17
25.
Izabela Rybarczyk
9.62/10 pkt 02:19
26.
Monika Żebrowska
9.62/10 pkt 02:19
27.
Ewa Tapper
9.62/10 pkt 02:22
28.
Agnieszka Zare
9.62/10 pkt 02:23
29.
Oleńka Kapeczkowa
9.62/10 pkt 02:24
30.
Adrianna Ziółkowska
9.62/10 pkt 02:32
31.
Jerzy Stolarczyk
9.62/10 pkt 02:36
32.
Michał Soplica
9.62/10 pkt 02:36
33.
Genowefa Drózd
9.62/10 pkt 02:37
34.
Tomasz Tapper
9.62/10 pkt 02:44
35.
Wikto Rek
9.62/10 pkt 02:44
36.
Michał Rybarczyk
9.62/10 pkt 02:45
37.
Wiktor Kulpa
9.62/10 pkt 02:47
38.
olis misiak
9.62/10 pkt 02:48
39.
Aleksandra Kulpa
9.62/10 pkt 02:53
40.
Wioletta Błaszkiewicz
9.62/10 pkt 03:55
41.
Olek Bolek
9.62/10 pkt 04:09
42.
Andrzej Zmieniony
9.62/10 pkt 05:01
43.
Zofia Dziura
9.62/10 pkt 05:28
44.
Zbigniew Kaniewski
9.62/10 pkt 07:40
45.
Dawid Popławski
9.62/10 pkt 09:16
46.
Martyna Kołodziejczyk
9.49/10 pkt 02:00
47.
Teresa Kaniewska
9.49/10 pkt 02:13
48.
Lidia Gawełek
9.49/10 pkt 05:16
49.
Maria Woda
9.42/10 pkt 02:11
50.
Jerzy Stopa
9.36/10 pkt 01:58
Kwiecień 2018

Turniej wiedzy Powrót do świetności

1.
Teresa Kaniewska
9.42/10 pkt 01:47
2.
Zbigniew Kaniewski
9.42/10 pkt 01:51
3.
Adrian Błaszkiewicz
9.42/10 pkt 02:20
4.
Zofia Olszewska
9.35/10 pkt 04:12
5.
Wioletta Błaszkiewicz
9.2/10 pkt 01:53
6.
Michał Soplica
9.2/10 pkt 02:05
7.
Lucyna Wojtkiewicz
9.13/10 pkt 15:34
8.
Adrian Błaszkiewicz
9.09/10 pkt 02:07
9.
Olek Bolek
9.09/10 pkt 02:23
10.
Pan Olek
8.99/10 pkt 01:58
11.
Wacław Gacław
8.99/10 pkt 02:07
12.
Franek Stanek
8.99/10 pkt 02:09
13.
Olek kapusta
8.99/10 pkt 02:30
14.
Olek Miał
8.99/10 pkt 02:33
15.
piter chain
8.99/10 pkt 02:41
16.
Teresa Kaniewska
8.99/10 pkt 03:20
17.
Andrzej Karczek
8.99/10 pkt 04:48
18.
Marek Woźny
8.88/10 pkt 02:34
19.
Adrianna Ziółkowska
8.88/10 pkt 07:22
20.
pawel ronsia
8.77/10 pkt 02:01
21.
Marcin Kisielewski
8.77/10 pkt 05:47
22.
Małgorzata Kucia
8.7/10 pkt 03:00
23.
Łukasz Wojda
8.7/10 pkt 06:53
24.
Jarosław Dziura
8.7/10 pkt 18:33
25.
jan siudak
8.7/10 pkt 22:33
26.
Iłek Kocejka
8.62/10 pkt 02:12
27.
Marta Tak
8.59/10 pkt 06:59
28.
zbuj puj
8.55/10 pkt 03:04
29.
Andrzej Lisowski
8.55/10 pkt 03:15
30.
Wiesława Lisowska
8.51/10 pkt 02:25
31.
Adrian Musiał
8.51/10 pkt 07:57
32.
Daniel Trzeciak
8.48/10 pkt 04:56
33.
Gość Gość
8.44/10 pkt 02:14
34.
Łukasz Kozieł
8.44/10 pkt 02:41
35.
Jakub Zmyślony
8.44/10 pkt 02:42
36.
tytus jarosz
8.41/10 pkt 03:06
37.
Kamil Rogala
8.41/10 pkt 15:31
38.
Lechu Czechu
8.37/10 pkt 02:19
39.
Adrian Kozieł
8.37/10 pkt 04:13
40.
Karol Chwesiuk
8.33/10 pkt 04:56
41.
Maciej Szkudlarek
8.33/10 pkt 18:13
42.
Krzysztof Bradło
8.3/10 pkt 04:06
43.
Dominika Osik
8.26/10 pkt 02:17
44.
Paweł Kucia
8.26/10 pkt 03:41
45.
Elżbieta Piendel
8.26/10 pkt 11:26
46.
Wioletta Opat
8.22/10 pkt 07:43
47.
Katarzyna Rogala
8.12/10 pkt 03:59
48.
Natalia Pinkowska
8.12/10 pkt 04:13
49.
Michal Paulinski
8.12/10 pkt 08:07
50.
Michał Widz
8.08/10 pkt 12:05