Lista zwycięzców

Poniżej przedstawiamy aktualny ranking.
Pełna lista zwycięzców będzie dostępna pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

Styczeń 2019

Turniej wiedzy Zimowy Samochód

1.
Teresa Kaniewska
9.55/10 pkt 01:17
2.
Patryk Błaszkiewicz
9.55/10 pkt 01:20
3.
Wioletta Błaszkiewicz
9.55/10 pkt 01:24
4.
Adrian Błaszkiewicz
9.55/10 pkt 01:24
5.
Marek Tapper
9.55/10 pkt 01:25
6.
Tomasz Tapper
9.55/10 pkt 01:26
7.
Marian Szelgowski
9.55/10 pkt 01:32
8.
Zbigniew Kaniewski
9.55/10 pkt 01:33
9.
Genowefa Drózd
9.55/10 pkt 01:34
10.
Urszula Tapper
9.55/10 pkt 01:38
11.
Aleksandra Kulpa
9.55/10 pkt 01:44
12.
Ewa Tapper
9.39/10 pkt 02:10
13.
Paulina Kucharska
8.86/10 pkt 01:45
14.
Marcin Nowicki
8.86/10 pkt 04:15
15.
Jerzy Stolarczyk
8.71/10 pkt 07:36
16.
Gienek Jagoda
8.64/10 pkt 02:19
17.
Anna Tapper
8.48/10 pkt 01:59
18.
Michal Paulinski
8.18/10 pkt 06:54
19.
Przemysław Czarnecki
8.03/10 pkt 04:27
20.
Wojtek Dziołak
7.65/10 pkt 09:25
21.
Danuta Stopa
7.42/10 pkt 03:20
22.
Beata Dynowska
7.27/10 pkt 08:32
23.
Dawid Nieznane nazwisko
7.12/10 pkt 09:34
24.
Roswita Żymełka
6.97/10 pkt 07:52
25.
Daniel Trzeciak
6.82/10 pkt 04:37
26.
Michał Trzeciak
6.52/10 pkt 03:25
27.
Alicja Wawrzyńczak
5.38/10 pkt 05:47
28.
dawid karczewski
4.85/10 pkt 05:09
29.
Damian Cebula
4.32/10 pkt 10:01
30.
Maciej Klessa
3.18/10 pkt 10:02
31.
Adam Zarzycki
3.18/10 pkt 10:03
32.
Marek Jaguś
0.68/10 pkt 13:18
Październik 2018

Turniej wiedzy Jesienne porządki

1.
Krystyna Kulpa
9.57/10 pkt 01:02
2.
Karol Rawecki
9.57/10 pkt 01:06
3.
Patrycja Marcol
9.57/10 pkt 01:09
4.
Ewa Tapper
9.57/10 pkt 01:12
5.
mała mii
9.57/10 pkt 01:13
6.
Monika Żebrowska
9.57/10 pkt 01:14
7.
Oleńka Kapeczkowa
9.57/10 pkt 01:16
8.
Damian Stopa
9.57/10 pkt 01:19
9.
Marek Tapper
9.57/10 pkt 01:19
10.
Karol Zbik
9.57/10 pkt 01:19
11.
Karol Er
9.57/10 pkt 01:20
12.
Danuta Stopa
9.57/10 pkt 01:21
13.
J R
9.57/10 pkt 01:21
14.
Jurek R
9.57/10 pkt 01:21
15.
Zbigniew Rawecki
9.57/10 pkt 01:23
16.
Jerzy Stopa
9.57/10 pkt 01:24
17.
Tomasz Tapper
9.57/10 pkt 01:25
18.
Michaela Jęczmionka
9.57/10 pkt 01:27
19.
Michał Tapper
9.57/10 pkt 01:28
20.
Przemysław Kulpa
9.57/10 pkt 01:33
21.
Martyna Stopa
9.57/10 pkt 01:33
22.
Urszula Tapper
9.57/10 pkt 02:28
23.
Aleksandra Kulpa
9.46/10 pkt 01:57
24.
Jerzy R
9.42/10 pkt 01:16
25.
Jozek D
9.42/10 pkt 02:20
26.
Filip Kwiecień
9.42/10 pkt 08:00
27.
Gienek Jagoda
9.35/10 pkt 02:18
28.
Jola Zbien
9.28/10 pkt 02:07
29.
Wiktor Kulpa
9.24/10 pkt 01:56
30.
Genowefa Drózd
9.24/10 pkt 02:03
31.
Jerzy Głowacki
9.13/10 pkt 27:59
32.
Michał Soplica
9.02/10 pkt 01:58
33.
Gienia Nowak
8.99/10 pkt 02:14
34.
Wojtek Głowacki
8.99/10 pkt 05:58
35.
Michal Paulinski
8.84/10 pkt 05:27
36.
Marcin Stelmach
8.48/10 pkt 07:02
37.
Tadeusz Głowacki
8.48/10 pkt 25:18
38.
Artur Jorgen
8.37/10 pkt 11:30
39.
Zbyszek Kieliszek
8.33/10 pkt 02:03
40.
Joanna Bak
8.33/10 pkt 02:18
41.
Roswita Żymełka
8.26/10 pkt 07:34
42.
Jarosław Dziura
8.15/10 pkt 13:13
43.
Jan Lubon
8.04/10 pkt 02:36
44.
Anna Tapper
8.01/10 pkt 02:15
45.
Wioletta Opat
8.01/10 pkt 02:57
46.
Kamil Koncewicz
7.83/10 pkt 04:38
47.
Łukasz Kozieł
7.79/10 pkt 06:17
48.
Łukasz Olas
7.75/10 pkt 05:53
49.
Tomasz Lisowski
7.72/10 pkt 04:41
50.
Jozeff Rawecki
7.61/10 pkt 01:08
Wrzesień 2018

Bezpieczne auto

1.
Wioletta Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:44
2.
Teresa Kaniewska
9.52/10 pkt 01:53
3.
Adrian Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 02:01
4.
Patryk Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 02:11
5.
Zbigniew Kaniewski
9.52/10 pkt 03:46
6.
Dariusz Pikuła
9.29/10 pkt 04:34
7.
Jarosław Dziura
9.21/10 pkt 06:08
8.
Lucyna Wojtkiewicz
9.13/10 pkt 05:08
9.
Dominik Wojtkiewicz
9.13/10 pkt 08:27
10.
Łukasz Kozieł
9.01/10 pkt 04:05
11.
Cezary Stępień
9.01/10 pkt 09:56
12.
Damian Stopa
8.97/10 pkt 02:12
13.
Danuta Stopa
8.97/10 pkt 02:20
14.
Jerzy Stolarczyk
8.97/10 pkt 02:55
15.
Anna Podsiedlik
8.89/10 pkt 03:30
16.
Ksawery Giera
8.77/10 pkt 01:49
17.
Jerzy Głowacki
8.69/10 pkt 03:05
18.
Wojtek Głowacki
8.69/10 pkt 04:19
19.
Adrian Kozieł
8.69/10 pkt 06:25
20.
Jerzy Stopa
8.57/10 pkt 02:05
21.
Artur Jorgen
8.57/10 pkt 15:38
22.
Tadeusz Głowacki
8.53/10 pkt 25:10
23.
Marian Szelgowski
8.33/10 pkt 02:45
24.
Michał Soplica
8.25/10 pkt 03:30
25.
Elodie Pietraszewska
8.25/10 pkt 06:51
26.
Marcin Nowicki
8.1/10 pkt 08:44
27.
Bartosz Jarocki
8.1/10 pkt 35:40
28.
Dominik Imakowski
8.06/10 pkt 08:41
29.
Gienek Jagoda
7.9/10 pkt 03:35
30.
Sylwia Walczak
7.9/10 pkt 11:05
31.
Sylwia Wawrzyńczak
7.86/10 pkt 03:38
32.
Marcin Stelmach
7.82/10 pkt 07:42
33.
Patryk Gosztyła
7.78/10 pkt 02:22
34.
Michał Koprowski
7.78/10 pkt 07:26
35.
Paweł Kucia
7.62/10 pkt 03:09
36.
Michal Paulinski
7.62/10 pkt 09:47
37.
Łukasz Wojda
7.54/10 pkt 04:19
38.
Alicja Wawrzyńczak
7.5/10 pkt 03:11
39.
Sylwia Sztandur
7.5/10 pkt 04:24
40.
Kamil Rutkiewicz
7.5/10 pkt 04:36
41.
Elżbieta Piendel
7.38/10 pkt 03:15
42.
Roswita Żymełka
7.38/10 pkt 08:53
43.
Dominik Tkaczyk
7.06/10 pkt 05:56
44.
Tomasz Lisowski
7.06/10 pkt 08:48
45.
Agnieszka Grabda
7.06/10 pkt 10:22
46.
Łukasz Olas
7.06/10 pkt 13:07
47.
Małgorzata Kucia
6.98/10 pkt 05:14
48.
Sebastian Chmielewski
6.9/10 pkt 13:13
49.
Daniel Zawadzki
6.83/10 pkt 11:20
50.
Andrzej Lisowski
6.79/10 pkt 03:19
Sierpień 2018

Płyn chłodniczy

1.
Zbigniew Kaniewski
9.57/10 pkt 01:11
2.
Teresa Kaniewska
9.57/10 pkt 01:14
3.
Adrian Błaszkiewicz
9.57/10 pkt 01:20
4.
Wioletta Błaszkiewicz
9.57/10 pkt 01:21
5.
Teresa Kaniewska
9.57/10 pkt 01:28
6.
Aleksandra Kulpa
9.57/10 pkt 01:36
7.
Oskar Szymaniak
9.57/10 pkt 01:39
8.
Wojtek Głowacki
9.57/10 pkt 01:44
9.
Tadeusz Głowacki
9.57/10 pkt 01:45
10.
Genowefa Drózd
9.57/10 pkt 01:48
11.
Krystyna Majchrowska
9.57/10 pkt 02:00
12.
Sylwia Sztandur
9.57/10 pkt 02:12
13.
Alicja Wawrzyńczak
9.57/10 pkt 02:21
14.
jan kowalski
9.57/10 pkt 02:47
15.
Wojciech Majchrowski
9.57/10 pkt 02:48
16.
Anna Tapper
9.57/10 pkt 03:35
17.
Iwo Cyboran
9.42/10 pkt 01:54
18.
Jakub Cyboran
9.42/10 pkt 03:55
19.
Urszula Tapper
9.35/10 pkt 01:48
20.
Jowita Koś-Majchrowska
9.35/10 pkt 02:31
21.
Roman Sztandur
9.35/10 pkt 02:48
22.
Bartosz Pietras
9.13/10 pkt 01:46
23.
Roswita Żymełka
9.13/10 pkt 02:12
24.
Michal Paulinski
9.13/10 pkt 02:41
25.
Sylwia Wawrzyńczak
9.13/10 pkt 02:43
26.
Mateusz Szumigała
9.13/10 pkt 03:43
27.
Mateusz Radziwoński
9.13/10 pkt 03:54
28.
Elodie Pietraszewska
8.99/10 pkt 03:48
29.
Marek Szypura
8.84/10 pkt 26:59
30.
Adrian Kozieł
8.77/10 pkt 02:22
31.
Cezary Stępień
8.77/10 pkt 05:13
32.
Łukasz Wojda
8.7/10 pkt 04:00
33.
Michał Rybarczyk
8.7/10 pkt 09:42
34.
Rafał Naspiński
8.55/10 pkt 02:27
35.
Jerzy Głowacki
8.55/10 pkt 04:03
36.
Sara Marzewska
8.55/10 pkt 08:07
37.
Andrzej Lisowski
8.26/10 pkt 01:41
38.
Wiktor Kulpa
8.26/10 pkt 02:26
39.
Michał Soplica
8.12/10 pkt 01:40
40.
Mateusz Dec
8.12/10 pkt 02:00
41.
Grzegorz Wlezień
8.12/10 pkt 03:16
42.
Artur Jorgen
8.12/10 pkt 29:13
43.
Marcin Nowicki
8.04/10 pkt 04:03
44.
Paweł Mondry
8.04/10 pkt 04:51
45.
Łukasz Kozieł
7.9/10 pkt 17:41
46.
Wiesława Lisowska
7.83/10 pkt 01:34
47.
Marek Lewandowski
7.83/10 pkt 02:55
48.
Tomasz Lisowski
7.68/10 pkt 01:57
49.
Magdalena Borecka
7.68/10 pkt 02:39
50.
Wioletta Opat
7.39/10 pkt 04:38
Lipiec 2018

Naprawy awaryjne

1.
Adrian Błaszkiewicz
9.41/10 pkt 00:57
2.
Teresa Kaniewska
9.41/10 pkt 01:09
3.
Wioletta Błaszkiewicz
9.41/10 pkt 01:17
4.
Przemysław Kulpa
9.41/10 pkt 01:18
5.
Wiktor Kulpa
9.41/10 pkt 01:21
6.
Zbigniew Kaniewski
9.41/10 pkt 01:22
7.
Ewa Tapper
9.41/10 pkt 01:26
8.
Patryk Błaszkiewicz
9.41/10 pkt 01:28
9.
Genowefa Drózd
9.41/10 pkt 01:38
10.
Anna Tapper
9.41/10 pkt 01:40
11.
Aleksandra Kulpa
9.41/10 pkt 01:42
12.
Tomasz Tapper
9.41/10 pkt 01:59
13.
Jarosław Dziura
9.41/10 pkt 02:06
14.
Roman Sztandur
9.41/10 pkt 02:22
15.
Sylwia Wawrzyńczak
9.41/10 pkt 02:30
16.
Konrad Wojcieszak
9.41/10 pkt 02:33
17.
Alicja Wawrzyńczak
9.41/10 pkt 03:01
18.
Grzegorz Wiedro
9.22/10 pkt 03:57
19.
Grzegorz Kaczmarczyk
9.12/10 pkt 09:51
20.
Michał Rybarczyk
9.02/10 pkt 02:08
21.
Izabela Rybarczyk
9.02/10 pkt 03:18
22.
Sylwia Sztandur
9.02/10 pkt 03:55
23.
Roswita Żymełka
8.82/10 pkt 01:53
24.
Grzegorz Jednoczko
8.39/10 pkt 15:58
25.
Marek Lewandowski
8.38/10 pkt 02:35
26.
Michał Kopiec
8.24/10 pkt 04:38
27.
Bogusław Sitko
8.12/10 pkt 26:59
28.
Marian Szelgowski
8.07/10 pkt 12:15
29.
Michal Paulinski
7.89/10 pkt 05:27
30.
Natalia Pinkowska
7.77/10 pkt 10:39
31.
Łukasz Wojda
7.7/10 pkt 11:55
32.
Elżbieta Piendel
7.66/10 pkt 02:55
33.
Adrian Kozieł
7.63/10 pkt 02:11
34.
Łukasz Olas
7.6/10 pkt 04:17
35.
Małgorzata Kucia
7.58/10 pkt 02:08
36.
Dariusz Pikuła
7.53/10 pkt 03:21
37.
Artur Adamczyk
7.51/10 pkt 03:40
38.
Mateusz Puskarz
7.48/10 pkt 14:57
39.
Wioletta Opat
7.46/10 pkt 07:53
40.
Cezary Stępień
7.28/10 pkt 02:20
41.
Wiesława Lisowska
7.24/10 pkt 01:43
42.
Damian Bednarski
7.22/10 pkt 11:04
43.
Tomasz Lisowski
7.21/10 pkt 02:05
44.
Michał Trzeciak
7.14/10 pkt 03:45
45.
Andrzej Lisowski
7.09/10 pkt 01:48
46.
Ewa Superson
6.91/10 pkt 05:33
47.
Marcin Nowicki
6.75/10 pkt 05:41
48.
Mariusz Maciejewski
6.6/10 pkt 16:35
49.
Jakub Zmyślony
6.46/10 pkt 03:45
50.
Wojciech Bania
6.4/10 pkt 12:59
Czerwiec 2018

Wakacyjne odświeżenie

1.
Andrzej Nowicki
9.52/10 pkt 01:10
2.
Teresa Kaniewska
9.52/10 pkt 01:15
3.
Zbigniew Kaniewski
9.52/10 pkt 01:16
4.
Wioletta Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:17
5.
Patryk Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:17
6.
Adrian Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:18
7.
Michał Soplica
9.52/10 pkt 01:18
8.
Chris Crisowski
9.52/10 pkt 01:20
9.
Teresa Kaniewska
9.52/10 pkt 01:21
10.
Roman Giera
9.52/10 pkt 01:22
11.
Bartek Godzisz
9.52/10 pkt 01:23
12.
Damian Krawczyk
9.52/10 pkt 01:27
13.
Michał Polk
9.52/10 pkt 01:27
14.
Marek Tapper
9.52/10 pkt 01:29
15.
Urszula Tapper
9.52/10 pkt 01:29
16.
Łukasz Kozieł
9.52/10 pkt 01:30
17.
Agnieszka Zare
9.52/10 pkt 01:31
18.
Michaela Jęczmionka
9.52/10 pkt 01:31
19.
Adrian Błaszkiewicz
9.52/10 pkt 01:32
20.
Maciej Kornobis
9.52/10 pkt 01:34
21.
Tomasz Tapper
9.52/10 pkt 01:34
22.
Patrycja Marcol
9.52/10 pkt 01:34
23.
Cezary Stępień
9.52/10 pkt 01:36
24.
Przemysław Kulpa
9.52/10 pkt 01:37
25.
Jarosław Ziółkowski
9.52/10 pkt 01:37
26.
Aleksandra Kulpa
9.52/10 pkt 01:38
27.
Adrian Kozieł
9.52/10 pkt 01:39
28.
Wiktor Kulpa
9.52/10 pkt 01:39
29.
Michał Tapper
9.52/10 pkt 01:42
30.
Filip Kwiecień
9.52/10 pkt 01:43
31.
Damian Stopa
9.52/10 pkt 01:44
32.
Izabela Rybarczyk
9.52/10 pkt 01:44
33.
Wiesława Lisowska
9.52/10 pkt 01:44
34.
Oleńka Kapeczkowa
9.52/10 pkt 01:45
35.
Marek Tapper
9.52/10 pkt 01:47
36.
Jurek Giera
9.52/10 pkt 01:48
37.
Urszula Tapper
9.52/10 pkt 01:48
38.
Anna Tapper
9.52/10 pkt 01:53
39.
Olek Miz
9.52/10 pkt 01:53
40.
Kamil Gawełek
9.52/10 pkt 01:57
41.
Andrzej Lisowski
9.52/10 pkt 01:59
42.
Michał Basiura
9.52/10 pkt 01:59
43.
Jarosław Dziura
9.52/10 pkt 02:03
44.
Ewa Tapper
9.52/10 pkt 02:10
45.
Jacek Michalski
9.52/10 pkt 02:10
46.
Tomasz Lisowski
9.52/10 pkt 02:15
47.
Michał Rybarczyk
9.52/10 pkt 02:28
48.
Marcin Kisielewski
9.52/10 pkt 02:37
49.
Sylwia Sztandur
9.52/10 pkt 02:51
50.
Marek Lewandowski
9.52/10 pkt 02:52
Maj 2018

Niezawodny - oleje i płyny eksploatacyjne

1.
Mirosława Rawecka
9.62/10 pkt 01:50
2.
Zbigniew Rawecki
9.62/10 pkt 01:51
3.
Ugg uff
9.62/10 pkt 01:56
4.
mini miss
9.62/10 pkt 01:57
5.
Marcin Kopiński
9.62/10 pkt 01:58
6.
J R
9.62/10 pkt 02:01
7.
Marek Tapper
9.62/10 pkt 02:02
8.
Kry Kry
9.62/10 pkt 02:02
9.
Michał Tapper
9.62/10 pkt 02:02
10.
aaa kysz
9.62/10 pkt 02:05
11.
mała mii
9.62/10 pkt 02:06
12.
Danuta Stopa
9.62/10 pkt 02:07
13.
Przemysław Kulpa
9.62/10 pkt 02:08
14.
Anna Tapper
9.62/10 pkt 02:09
15.
Urszula Tapper
9.62/10 pkt 02:09
16.
Michaela Jęczmionka
9.62/10 pkt 02:09
17.
Daniel Trzeciak
9.62/10 pkt 02:10
18.
Jarosław Ziółkowski
9.62/10 pkt 02:11
19.
Patrycja Marcol
9.62/10 pkt 02:12
20.
Filip Kwiecień
9.62/10 pkt 02:13
21.
Adrian Błaszkiewicz
9.62/10 pkt 02:14
22.
yyyy yyyy
9.62/10 pkt 02:14
23.
olek psycholek
9.62/10 pkt 02:15
24.
Marek Tapper
9.62/10 pkt 02:17
25.
Izabela Rybarczyk
9.62/10 pkt 02:19
26.
Maciej Kornobis
9.62/10 pkt 02:19
27.
Ewa Tapper
9.62/10 pkt 02:22
28.
Agnieszka Zare
9.62/10 pkt 02:23
29.
Oleńka Kapeczkowa
9.62/10 pkt 02:24
30.
Adrianna Ziółkowska
9.62/10 pkt 02:32
31.
Jerzy Stolarczyk
9.62/10 pkt 02:36
32.
Michał Soplica
9.62/10 pkt 02:36
33.
Genowefa Drózd
9.62/10 pkt 02:37
34.
Tomasz Tapper
9.62/10 pkt 02:44
35.
Wikto Rek
9.62/10 pkt 02:44
36.
Michał Rybarczyk
9.62/10 pkt 02:45
37.
Wiktor Kulpa
9.62/10 pkt 02:47
38.
olis misiak
9.62/10 pkt 02:48
39.
Aleksandra Kulpa
9.62/10 pkt 02:53
40.
Wioletta Błaszkiewicz
9.62/10 pkt 03:55
41.
Olek Bolek
9.62/10 pkt 04:09
42.
Andrzej Zmieniony
9.62/10 pkt 05:01
43.
Zofia Dziura
9.62/10 pkt 05:28
44.
Zbigniew Kaniewski
9.62/10 pkt 07:40
45.
Dawid Popławski
9.62/10 pkt 09:16
46.
Martyna Kołodziejczyk
9.49/10 pkt 02:00
47.
Teresa Kaniewska
9.49/10 pkt 02:13
48.
Lidia Gawełek
9.49/10 pkt 05:16
49.
Maria Woda
9.42/10 pkt 02:11
50.
Jerzy Stopa
9.36/10 pkt 01:58
Kwiecień 2018

Turniej wiedzy Powrót do świetności

1.
Teresa Kaniewska
9.42/10 pkt 01:47
2.
Zbigniew Kaniewski
9.42/10 pkt 01:51
3.
Adrian Błaszkiewicz
9.42/10 pkt 02:20
4.
Zofia Olszewska
9.35/10 pkt 04:12
5.
Wioletta Błaszkiewicz
9.2/10 pkt 01:53
6.
Michał Soplica
9.2/10 pkt 02:05
7.
Lucyna Wojtkiewicz
9.13/10 pkt 15:34
8.
Adrian Błaszkiewicz
9.09/10 pkt 02:07
9.
Olek Bolek
9.09/10 pkt 02:23
10.
Pan Olek
8.99/10 pkt 01:58
11.
Wacław Gacław
8.99/10 pkt 02:07
12.
Franek Stanek
8.99/10 pkt 02:09
13.
Olek kapusta
8.99/10 pkt 02:30
14.
Olek Miał
8.99/10 pkt 02:33
15.
piter chain
8.99/10 pkt 02:41
16.
Teresa Kaniewska
8.99/10 pkt 03:20
17.
Andrzej Karczek
8.99/10 pkt 04:48
18.
Marek Woźny
8.88/10 pkt 02:34
19.
Adrianna Ziółkowska
8.88/10 pkt 07:22
20.
pawel ronsia
8.77/10 pkt 02:01
21.
Marcin Kisielewski
8.77/10 pkt 05:47
22.
Małgorzata Kucia
8.7/10 pkt 03:00
23.
Łukasz Wojda
8.7/10 pkt 06:53
24.
Jarosław Dziura
8.7/10 pkt 18:33
25.
jan siudak
8.7/10 pkt 22:33
26.
Iłek Kocejka
8.62/10 pkt 02:12
27.
Marta Tak
8.59/10 pkt 06:59
28.
zbuj puj
8.55/10 pkt 03:04
29.
Andrzej Lisowski
8.55/10 pkt 03:15
30.
Wiesława Lisowska
8.51/10 pkt 02:25
31.
Adrian Musiał
8.51/10 pkt 07:57
32.
Daniel Trzeciak
8.48/10 pkt 04:56
33.
Gość Gość
8.44/10 pkt 02:14
34.
Łukasz Kozieł
8.44/10 pkt 02:41
35.
Jakub Zmyślony
8.44/10 pkt 02:42
36.
tytus jarosz
8.41/10 pkt 03:06
37.
Kamil Rogala
8.41/10 pkt 15:31
38.
Lechu Czechu
8.37/10 pkt 02:19
39.
Adrian Kozieł
8.37/10 pkt 04:13
40.
Karol Chwesiuk
8.33/10 pkt 04:56
41.
Maciej Szkudlarek
8.33/10 pkt 18:13
42.
Krzysztof Bradło
8.3/10 pkt 04:06
43.
Dominika Osik
8.26/10 pkt 02:17
44.
Paweł Kucia
8.26/10 pkt 03:41
45.
Elżbieta Piendel
8.26/10 pkt 11:26
46.
Wioletta Opat
8.22/10 pkt 07:43
47.
Katarzyna Rogala
8.12/10 pkt 03:59
48.
Natalia Pinkowska
8.12/10 pkt 04:13
49.
Michal Paulinski
8.12/10 pkt 08:07
50.
Krzysztof Lekki
8.08/10 pkt 04:25
Marzec 2018

Turniej wiedzy Niezawodne Auto

1.
Lucyna Wojtkiewicz
9.44/10 pkt 04:21
2.
Cezary Stępień
9.42/10 pkt 04:36
3.
Zofia Woda
9.33/10 pkt 02:57
4.
Zofia Olszewska
9.23/10 pkt 04:00
5.
Łukasz Wojda
9.23/10 pkt 05:02
6.
Michal Paulinski
9.15/10 pkt 09:07
7.
Jarosław Dziura
9.08/10 pkt 05:42
8.
Adrian Kozieł
9.04/10 pkt 02:49
9.
Marian Woda
9.04/10 pkt 03:16
10.
Marcin Nowicki
9.04/10 pkt 03:40
11.
Kamil Wojtkiewicz
8.96/10 pkt 03:33
12.
Dawid Popławski
8.87/10 pkt 30:06
13.
Dominik Wojtkiewicz
8.83/10 pkt 07:48
14.
Monika Krzysiak
8.77/10 pkt 03:46
15.
Łukasz Olas
8.75/10 pkt 05:12
16.
Łukasz Kozieł
8.56/10 pkt 03:17
17.
Mateusz Przybyłowski
8.54/10 pkt 24:47
18.
Daniel Trzeciak
8.52/10 pkt 02:49
19.
Adrianna Ziółkowska
8.52/10 pkt 03:14
20.
Michał Janiszewski
8.48/10 pkt 22:43
21.
Tomasz Kiliś
8.37/10 pkt 16:00
22.
Marian Duet
8.29/10 pkt 05:25
23.
Robert Siemiński
8.06/10 pkt 03:49
24.
Krzysztof Lekki
8.04/10 pkt 09:35
25.
Mateusz Radziwoński
8.04/10 pkt 09:41
26.
Adam Paprota
7.99/10 pkt 10:17
27.
Krzysztof Czyszczoń
7.95/10 pkt 19:08
28.
Edyta Garbowska
7.92/10 pkt 12:18
29.
Michał Widz
7.9/10 pkt 05:14
30.
Konrad Wojcieszak
7.9/10 pkt 19:26
31.
Rafał Sulowski
7.88/10 pkt 09:08
32.
Elżbieta Piendel
7.81/10 pkt 03:09
33.
Marcin Kisielewski
7.81/10 pkt 05:52
34.
Paweł Wróbel
7.81/10 pkt 07:50
35.
Karol Chwesiuk
7.81/10 pkt 44:18
36.
Tomasz Lisowski
7.79/10 pkt 15:47
37.
Artur Jorgen
7.73/10 pkt 48:43
38.
Damian Downar
7.71/10 pkt 23:55
39.
Andrzej Lisowski
7.69/10 pkt 02:34
40.
Paweł Kucia
7.68/10 pkt 05:09
41.
Natalia Pinkowska
7.62/10 pkt 04:00
42.
Roswita Żymełka
7.56/10 pkt 22:31
43.
Michał Pawlik
7.52/10 pkt 05:01
44.
Michał Piętak
7.46/10 pkt 08:28
45.
Łukasz Błauciak
7.44/10 pkt 03:04
46.
Małgorzata Kucia
7.42/10 pkt 03:36
47.
Sylwia Sztandur
7.4/10 pkt 05:07
48.
Wioletta Opat
7.4/10 pkt 13:16
49.
Dawid Grzegorczyk
7.31/10 pkt 07:51
50.
michał jankowski
7.21/10 pkt 14:37
Luty 2018

Turniej wiedzy Wybrańcy mocy

1.
Alina Arnold
10/10 pkt 01:35
2.
Adrian Musiał
10/10 pkt 01:43
3.
Zbigniew Dziura
10/10 pkt 01:44
4.
Radosław Sikorski
10/10 pkt 01:47
5.
Dominika Osik
10/10 pkt 01:52
6.
Małgorzata Dolny
10/10 pkt 01:55
7.
Adrian Błaszkiewicz
10/10 pkt 02:03
8.
Danuta Stopa
10/10 pkt 02:04
9.
Damian Stopa
10/10 pkt 02:09
10.
Marek Lewandowski
10/10 pkt 02:09
11.
Zbigniew Kaniewski
10/10 pkt 02:10
12.
Milena Gasibroda
10/10 pkt 02:10
13.
Jarosław Dziura
10/10 pkt 02:12
14.
Łukasz Błauciak
10/10 pkt 02:16
15.
Łukasz Zaremba
10/10 pkt 02:20
16.
Dominik Imakowski
10/10 pkt 02:34
17.
Katarzyna Gembara
10/10 pkt 02:39
18.
Sylwia Sztandur
10/10 pkt 02:44
19.
Sylwia Wawrzyńczak
10/10 pkt 02:48
20.
Tomasz Kiliś
10/10 pkt 02:53
21.
Roman Sztandur
10/10 pkt 02:56
22.
Dawid Waszczuk
10/10 pkt 03:11
23.
Alicja Wawrzyńczak
10/10 pkt 03:29
24.
Piotr Laskowski
10/10 pkt 03:43
25.
Marcin Nowicki
10/10 pkt 04:19
26.
Agata Bujakowska
10/10 pkt 04:19
27.
Joanna Grześkowiak
10/10 pkt 04:57
28.
Małgorzata Kania
10/10 pkt 05:43
29.
Jerzy Markowski
10/10 pkt 06:16
30.
Mateusz Szumigała
10/10 pkt 11:04
31.
Wioletta Opat
10/10 pkt 12:27
32.
Renata Wasek
10/10 pkt 14:23
33.
Jakub Turczyn
10/10 pkt 33:45
34.
Łukasz Gromanowski
9.92/10 pkt 10:01
35.
Adrian Kozieł
9.9/10 pkt 02:07
36.
Paweł Wróbel
9.9/10 pkt 02:30
37.
Marek Dziura
9.9/10 pkt 02:33
38.
Paweł Kucia
9.9/10 pkt 03:21
39.
Karol Grześkowiak
9.9/10 pkt 03:34
40.
Grzegorz Kępka
9.9/10 pkt 03:36
41.
Maciej Dynowski
9.9/10 pkt 04:40
42.
Beata Dynowska
9.9/10 pkt 04:50
43.
Michał Rybarczyk
9.86/10 pkt 03:21
44.
Iza Gawełek
9.86/10 pkt 03:33
45.
Wioletta Błaszkiewicz
9.83/10 pkt 02:19
46.
Łukasz Kozieł
9.79/10 pkt 02:00
47.
Roswita Żymełka
9.79/10 pkt 02:22
48.
Elżbieta Piendel
9.79/10 pkt 02:55
49.
Natalia Pinkowska
9.79/10 pkt 03:22
50.
ANNA STORMAN
9.79/10 pkt 05:01