Wiesz jak dbać o auto, aby jak najdłużej zachowało sprawność i cieszyło oko swoim wyglądem? Świetnie. K2 ma dla Ciebie konkurs z nagrodami. Wystarczy, że rozwiążesz quiz i odpowiesz na kilka pytań.


Z myślą o wszystkich fanach motoryzacji posiadających zacięcie do rywalizacji, przygotowaliśmy konkurs w formie quizu z pytaniami – Turniej Wiedzy.

Każdego miesiąca startujemy z nową rundą turnieju, w ramach którego można będzie wygrać  produkty K2. Szansa na wygraną jest duża, bo nagradzamy aż 50 najlepszych uczestników.

Jak wziąć udział w konkursie?

Każda kolejna runda konkursu startować będzie 1 dnia miesiąca, tuż po północy i trwać będzie do końca danego miesiąca. W celu przyłączenia się do konkursu zapraszamy na stronę z turniejem.

Po kliknięciu przycisku ‘Biorę udział’, należy założyć konto w serwisie konkursowym. Można zarejestrować się za pomocą swojego konta Google lub Facebook.

Po rejestracji i udanym zalogowaniu, w sekcji ‘Aktualnie trwające turnieje’ należy kliknąć przycisk ‘Biorę udział’ i odpowiedzieć na pytania z quizu.

Każdy użytkownik do dyspozycji ma 3 podejścia do quizu. O wyniku decyduje ilość poprawnych odpowiedzi i czas ich udzielenia.

Co można wygrać?

Dla uczestników zabawy przewidzieliśmy, aż 50 nagród. Uczestnik z najlepszym wynikiem otrzyma zestaw kosmetyków K2, a zajęcie miejsca od 2 do 50 nagradzamy produktem z oferty K2. W pierwszej edycji konkursu są to zapachy samochodowe.

Pełny opis nagród dostępny jest na stronie nagrody.

1. Miejsce –  Zestaw kosmetyków K2

  • K2 Bona – mikrowłókno 40×40
  • K2 Maxima – odświeżacz  powietrza w żelu
  • K2 Spectrum –  syntetyczny wosk w płynie ( quick detailer)
  • K2 King – mikrowłókno do osuszania samochodu 60×40
  • K2 Sigma – żel do pielęgnacji opon
  • K2 Omega – dressing do pielęgnacji deski rozdzielczej
  • K2 Roton – płyn do mycia felg ( deironizer )
  • K2 Proton – twardy wosk z dodatkiem Carnauby
  • K2 Aplikator

Miejsce 2 – 30 

Zapach samochodowy K2 Roko

Kiepsko Ci poszło? – co dalej

Każdy uczestnik ma 3 podejścia, jeśli zostały one wykorzystane i nie udało się zdobyć, żadnej z nagród – zapraszamy do kolejnej rundy konkursu, która wystartuje 1 dnia kolejnego miesiąca.

Oczywiście warto się do niej przygotować. Najlepszym sposobem jest śledzenie artykułów na blogu K2 i kanału filmowego w serwisie youtube.com. Dużym atutem będzie z pewnością własnoręczne użycie produktów K2 i zdobyte przy tym doświadczenie.

Extra bonus

Warto również zapisać się na newsletter K2 i czytać wiadomości od nas. Osoby zapisane na nasz newsletter otrzymają specjalną „tajną wiadomość” z odpowiedzią na 1 z pytań konkursowych. W ten sposób zbudują sobie przewagę jeszcze przed startem wyścigu.

Jak zapisać się na newsletter K2? Kliknij poniżej.

zapis-na-newsletter

Trzymamy kciuki i zapraszamy do podjęcia wyzwania.