Pokonaj przeciwników w Turnieju Wiedzy – mamy dla Ciebie smartfon!

Wiesz jak dbać o auto, aby jak najdłużej zachowało sprawność i cieszyło oko swoim wyglądem? Świetnie. K2 ma dla Ciebie konkurs z nagrodami. Wystarczy, że rozwiążesz quiz i odpowiesz na kilka pytań, a nowiutki telefon trafi w Twoje ręce.


Z myślą o wszystkich fanach motoryzacji posiadających zacięcie do rywalizacji, przygotowaliśmy konkurs w formie quizu z pytaniami - Turniej Wiedzy.


Każdego miesiąca startujemy z nową rundą turnieju, w ramach którego można będzie wygrać nowoczesny smartfon lub produkty K2. Szansa na wygraną jest duża, bo nagradzamy aż 100 najlepszych uczestników.


Jak wziąć udział w konkursie?


Każda kolejna runda konkursu startować będzie 1 dnia miesiąca, tuż po północy i trwać będzie do końca danego miesiąca. W celu przyłączenia się do konkursu zapraszamy na stronę z turniejem.


Po kliknięciu przycisku ‘Biorę udział’, należy założyć konto w serwisie konkursowym. Można zarejestrować się za pomocą swojego konta Google lub Facebook.


Po rejestracji i udanym zalogowaniu, w sekcji ‘Aktualnie trwające turnieje’ należy kliknąć przycisk ‘Biorę udział’ i odpowiedzieć na pytania z quizu.


Każdy użytkownik do dyspozycji ma 3 podejścia do quizu. O wyniku decyduje ilość poprawnych odpowiedzi i czas ich udzielenia.


Co można wygrać?


Dla uczestników zabawy przewidzieliśmy, aż 100 nagród. Uczestnik z najlepszym wynikiem otrzyma nowoczesny smartfon, a zajęcie miejsca od 2 do 100 nagradzamy produktem z oferty K2. W pierwszej edycji konkursu są to zapachy samochodowe.


Pełny opis nagród dostępny jest na stronie nagrody.Kiepsko Ci poszło? – co dalej


Każdy uczestnik ma 3 podejścia, jeśli zostały one wykorzystane i nie udało się zdobyć, żadnej z nagród – zapraszamy do kolejnej rundy konkursu, która wystartuje 1 dnia kolejnego miesiąca.


Oczywiście warto się do niej przygotować. Najlepszym sposobem jest śledzenie artykułów na blogu K2 i kanału filmowego w serwisie youtube.com. Dużym atutem będzie z pewnością własnoręczne użycie produktów K2 i zdobyte przy tym doświadczenie.


Extra bonus


Warto również zapisać się na newsletter K2 i czytać wiadomości od nas. Osoby zapisane na nasz newsletter otrzymają specjalną „tajną wiadomość” z odpowiedzią na 1 z pytań konkursowych. W ten sposób zbudują sobie przewagę jeszcze przed startem wyścigu.


Jak zapisać się na newsletter K2? Kliknij poniżej.Trzymamy kciuki i zapraszamy do podjęcia wyzwania.