Pokonaj przeciwników w Turnieju Wiedzy – mamy dla Ciebie atrakcyjne nagrody.

Wiesz jak dbać o auto, aby jak najdłużej zachowało sprawność i cieszyło oko swoim wyglądem? Świetnie. K2 ma dla Ciebie konkurs z nagrodami. Wystarczy, że rozwiążesz quiz i odpowiesz na kilka pytań.

 

Z myślą o wszystkich fanach motoryzacji posiadających zacięcie do rywalizacji, przygotowaliśmy konkurs w formie quizu z pytaniami - Turniej Wiedzy.

 

Każdego miesiąca startujemy z nową rundą turnieju, w ramach którego można będzie wygrać  produkty K2. Szansa na wygraną jest duża, bo nagradzamy aż 100 najlepszych uczestników.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

 

Każda kolejna runda konkursu startować będzie 1 dnia miesiąca, tuż po północy i trwać będzie do końca danego miesiąca. W celu przyłączenia się do konkursu zapraszamy na stronę z turniejem.

 

Po kliknięciu przycisku ‘Biorę udział’, należy założyć konto w serwisie konkursowym. Można zarejestrować się za pomocą swojego konta Google lub Facebook.

 

Po rejestracji i udanym zalogowaniu, w sekcji ‘Aktualnie trwające turnieje’ należy kliknąć przycisk ‘Biorę udział’ i odpowiedzieć na pytania z quizu.

 

Każdy użytkownik do dyspozycji ma 3 podejścia do quizu. O wyniku decyduje ilość poprawnych odpowiedzi i czas ich udzielenia.

 

Co można wygrać?

 

Dla uczestników zabawy przewidzieliśmy, aż 100 nagród. Uczestnik z najlepszym wynikiem otrzyma zestaw kosmetyków K2, a zajęcie miejsca od 2 do 100 nagradzamy produktem z oferty K2. W pierwszej edycji konkursu są to zapachy samochodowe.

 

Pełny opis nagród dostępny jest na stronie nagrody.

 

1. Miejsce -  Zestaw kosmetyków K2

 

  • K2 Bona - mikrowłókno 40x40 
  • K2 Maxima - odświeżacz  powietrza w żelu
  • K2 Spectrum -  syntetyczny wosk w płynie ( quick detailer) 
  • K2 King - mikrowłókno do osuszania samochodu 60x40 
  • K2 Sigma - żel do pielęgnacji opon 
  • K2 Omega - dressing do pielęgnacji deski rozdzielczej
  • K2 Roton - płyn do mycia felg ( deironizer ) 
  • K2 Proton - twardy wosk z dodatkiem Carnauby 
  • K2 Aplikator

 

Miejsce 2 - 50 

 

Zapach samochodowy K2 Roko

 

Kiepsko Ci poszło? – co dalej

 

Każdy uczestnik ma 3 podejścia, jeśli zostały one wykorzystane i nie udało się zdobyć, żadnej z nagród – zapraszamy do kolejnej rundy konkursu, która wystartuje 1 dnia kolejnego miesiąca.

 

Oczywiście warto się do niej przygotować. Najlepszym sposobem jest śledzenie artykułów na blogu K2 i kanału filmowego w serwisie youtube.com. Dużym atutem będzie z pewnością własnoręczne użycie produktów K2 i zdobyte przy tym doświadczenie.

 

Extra bonus

 

Warto również zapisać się na newsletter K2 i czytać wiadomości od nas. Osoby zapisane na nasz newsletter otrzymają specjalną „tajną wiadomość” z odpowiedzią na 1 z pytań konkursowych. W ten sposób zbudują sobie przewagę jeszcze przed startem wyścigu.

 

Jak zapisać się na newsletter K2? Kliknij poniżej.

 

zapis-na-newsletter

Trzymamy kciuki i zapraszamy do podjęcia wyzwania.