Promocja na produkty K2. Teraz dostaniesz je za darmo.

Właśnie ruszyła nowa i zaskakująca promocja! Wychodząc z założenia, że wszyscy lubimy promocje, postanowiliśmy dać miłośnikom motoryzacji, coś więcej, niż tylko bogaty wybór wysokiej jakości produktów. Przygotowaliśmy idealną propozycję dla lubiących jakość, szybkość i wygodę!


Nie podarujemy Ci, co prawda Ferrari 458, ani Forda Focusa RS, ale przygotowaliśmy przemyślane zestawy produktów K2, w sam raz dla Twojego super samochodu. Dodatkowo, zestawy co miesiąc zmieniają się i zawsze zaskakują atrakcyjnym asortymentem. To robi wrażenie!


Promocja tylko dla osób z listy mailingowej


Promocja nie są dostępne dla wszystkich, aby z nich skorzystać należy zapisać się na listę mailingową K2. Wiele osób pewnie myśli, że zapisanie się na listę mailingową, jest jak podpisanie cyrografu i zgodzenie się na zalew spamem. W K2 nic z tych rzeczy nie ma miejsca. Nie sprzedamy, nie udostępnimy Twoich danych. Słowo.


Do listy możesz dopisać się tutaj: https://k2.com.pl/#newsletter


Po zapisaniu się na listę, otrzymasz powiadomienie o każdej nowej promocji - szybko i bezpośrednio do swojej skrzynki mailowej.


Promocja tylko w wybranych sklepach


Promocyjne zestawy dostępne są wyłącznie w wybranych punktach sprzedaży. Pod adresem https://www.K2.com.pl/promocje znajdziesz spis aktualnych zestawów promocyjnych.


Żeby namierzyć, który sklep w Twojej okolicy ma w sprzedaży pożądane zestawy, musisz wypełnić formularz i udostępnić nam swojego maila. W informacji zwrotnej otrzymasz link do wyszukiwarki sklepów, która wskaże Ci gdzie czekają na Ciebie przygotowane zestawy z bonusem.


Sprawdź promocje aktualne w tym miesiącu – k2.com.pl/promocje


Czyli zaledwie dwa kroki dzielą Cię od wyjątkowo atrakcyjnych zakupów:


  • zapisanie się na stronie k2 w dziale promocje,
  • odebranie maila i wyszukanie sklepów w okolicy

Potem czekają już tylko zakupy i pełne zadowolenie. Pamiętaj! Ilość zestawów w danym sklepie jest ograniczona. Musisz być szybki.Co dodatkowo otrzymasz?


Mail z listą sklepów to jednak nie wszystko. Cenimy Twój czas i postanowiliśmy ograniczyć straty do minimum. Znamy to uczucie kiedy jedzie się do sklepu i wraca z kwitkiem, bo akurat produkty promocyjne zostały wykupione! Nie jesteśmy też fanami stania w kolejkach czy walki o tańsze zakupy, którą można zaobserwować w tak wielu popularnych sieciówkach.


Dlatego, z poziomu naszej strony, do wybranego z listy sklepu, możesz wysłać mail z zapytaniem, czy faktycznie posiada on w sprzedaży zestawy promocyjne, które chcesz zakupić. Dzięki temu trafisz do wybranego sklepu bez rozczarowania, że podane na stronie informacje są błędne czy niekompletne. Dziesiątki innych osób, nie wyprzedzą Cię tak łatwo.


Robimy to właśnie dla Ciebie


Użytkownicy produktów K2 są dla nas inspiracją. To dla Ciebie tworzymy innowacyjne rozwiązania. Dzięki nim nie tylko kupisz wysokiej jakości autokosmetyki, ale dowiesz się, gdzie najbliżej jest sklep, do którego powinieneś się udać. To znacznie oszczędza czas i ułatwia zakupy. Prawda, że proste?


Skorzystaj z idealnej wyszukiwarki promocji autokosmetyków K2 i zawalcz, aby Twoje auto było jak nowe!