Miłe zapachy pozytywnie wpływają na ludzkie zachowanie oraz myślenie. Dotyczy to także kierowców, którzy są szczególnie narażeni na sytuacje stresowe, a także… na szereg niemiłych woni w trakcie prowadzenia auta. Czy warto używać odświeżacza powietrza w samochodzie? Czy dzięki temu korzystanie z samochodu będzie przyjemniejsze?

Perfumy samochodowe uprzyjemniają podróż, usuwają nieprzyjemne zapachy z wnętrza pojazdu, a do tego jeszcze uatrakcyjniają wygląd kabiny auta. Są też dostępne w tak wielu rodzajach, że każdy może wybrać taki zapach, jaki lubi najbardziej: owoców, kwiatów, albo inną ciekawą kompozycję. Każdy może wybrać taki zapach, jaki lubi najbardziej. Poniżej przedstawiamy trzy najważniejsze powody, dlaczego warto kupić zapach do samochodu.

 

Zapach dymu papierosowego w samochodzie

Maskują zapach papierosów w samochodzie

Dym papierosowy wnika wszędzie: w tapicerkę, w wykładzinę i podsufitkę oraz
w tworzywa. Otwieranie okien w czasie jazdy pomaga tylko powierzchownie. Nawet jeżeli nie palisz w aucie, to zapach dymu tytoniowego pozostaje na rękach, twarzy, czy ubraniu Twoim lub pasażera. Równocześnie osoba paląca nie chce rezygnować z palenia papierosów w aucie. W tym wypadku odświeżacz powietrza może pomóc wypchnąć nieprzyjemną woń z auta na zewnątrz swoim silnym aromatem lub zamaskować woń dymu nikotynowego. I przez to autem będzie jeździć się znacznie przyjemniej, nawet tym pasażerom, którzy nie są palaczami.

 

 • K2 VENTO TRUSKAWKA 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO ZIELONE JABŁKO 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO ZIELONA HERBATA 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO FRESH 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO OCEAN 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO FAHREN 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO WANILIA 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO LEMON 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO BUBBLE GUM 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO COFFEE 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO COLA 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO ORIENTAL OPIUM 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO SPICY CITRUS 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO CHERRY 8 ML
 • K2 VENTO RAINFOREST 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO PARADISE 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce
 • K2 VENTO LEATHER 8 ML
  Elegancki odświeżacz w buteleczce

Znajdź sklep w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

 

Spójrzmy na inną, bardzo popularną sytuację. W Polsce zdecydowana większość osób kupuje samochody używane. W wielu przypadkach są to pojazdy, które były używane przez palaczy. Trwałe pozbycie się woni papierosów z auta wiąże się z koniecznością dokładnego wyprania całej tapicerki, łącznie z dywanikami (welurowymi) i podsufitką, ale to można zrobić tylko w trakcie ciepłych miesięcy. Jak zatem szybko pozbyć się uciążliwej woni papierosów z wnętrza kabiny? Dowiedz się wszystkiego z tego artykułu: „Jak usunąć nieprzyjemny zapach w samochodzie”

 

Zapach psa w samochodzie

Usuwają niechciane zapachy w samochodzie

Odświeżacze samochodowe o odpowiednim aromacie pozwolą wypchnąć z wnętrza kabiny również inne niechciane zapachy. A tych może być bardzo wiele.
Wszyscy kochamy zwierzęta domowe, ale nie ma się co oszukiwać, przewożenie w aucie naszych czworonogich przyjaciół wiąże się nie tylko z tym, że ich sierść pozostawia kępki włosia na tapicerce. To także różnego rodzaju nieprzyjemne zapachy i alergeny wpływające na podróżnych.

W samochodzie przewozimy również produkty spożywcze i nie oszukujmy się, czasami coś się rozleje, albo rozsypie. Nie wspominając o sytuacjach gdzie omyłkowo pozostawiliśmy w bagażniku coś, co powinno trafić do lodówki.

Zapachy z zewnątrz zawsze dotrą do wnętrza pojazdu – filtr kabinowy nie zawsze jest w stanie je zatrzymać. Woń świeżo położonego asfaltu, smród spalin, przejeżdżająca śmieciarka czy odór ze studzienki oraz szereg innych nieprzyjemnych zapachów…
To nie jest przyjemne…

Czasami źródłem nieprzyjemnych woni może być też nasze własne auto. Wystarczy zbyt duża ilość wilgoci we wnętrzu auta, po zimie. Dopóki nie zrobi się prawdziwie ciepło, to nie wysuszymy wnętrza pojazdu. Posiadasz dzieci? One również potrafią pozostawić „pamiątkę” we wnętrzu Twojego auta. Aby ostatecznie pozbyć się zapachu stęchlizny lub woni wylanego mleka dla dzieci na tapicerce, zastosuj intensywny odświeżacz w butelce z drewnianą nakrętką.

 

K2 Vento powieszony na lusterku wstecznym

Personalizują wnętrze samochodu

Perfumy samochodowe personalizują wnętrze samochodu. I to na dwa sposoby. Pierwszy – to wygląd. Ładne opakowanie zdecydowanie odświeża wnętrze, nie tylko zapachem. Każdy zwróci na nie uwagę, bo zapachy samochodowe przede wszystkim montuje się na wysokości nawiewu i przedniej szyby. Można dobrać kolor odświeżacza do koloru tapicerki albo wyglądu deski rozdzielczej i odwrotnie, zastosować wyróżniający się odświeżacz w kontrastowym kolorze.

Drugi – to wspaniały zapach jakim zidentyfikujesz wnętrze. To też sposób personalizacji kabiny samochodu. Skoro podkreślamy swoją indywidualność zapachem perfum stosowanych na ciało, dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić w przypadku naszego auta?

Stosowanie perfum świadczy też o właścicielu i pokazuje, że dba on o własny pojazd.

To oczywiście, tylko 3 ważne powody, dzięki którym nigdy nie będziemy się wstydzić wnętrza naszego pojazdu. Każdy kierowca znajdzie jeszcze wiele innych, ważnych tylko dla siebie. Zapachy samochodowe pozwolą dłużej cieszyć się nowym autem. Wystarczy zastosować odświeżacz o zapachu New Car, nadający odczucie świeżości i nowości. Odświeżacze samochodowe zapewniają też komfort w trakcie podróży. Do pachnącego i czystego wnętrza wsiada się zawsze z przyjemnością. Bez względu na to, czy kierowcę czeka dojazd do pracy w poniedziałkowy ranek, czy daleki wyjazd na wakacje.

 

K2 Vento zielona herbata w samochodzie

K2 Vento – trwały zapach do samochodu dla każdego

K2 Vento to popularny odświeżacz powietrza do samochodu, w eleganckim, szklanym flakoniku, z nakrętką z egzotycznego drewna, który idealnie wpisuje się w nasze wymagania.
Posiada specjalny aplikator, dzięki któremu można go odpowiednio i delikatnie dozować. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu odświeżacz K2 VENTO może pochwalić się tym, że wystarcza na 6 tygodni aktywnego stosowania.

Dzięki lince do zawieszenia z regulacją wysokości, można go zamontować w odpowiednim miejscu we wnętrzu samochodu.

Zapach K2 Vento produkowany jest w oparciu o najlepsze składniki, zapewniające świetne doznania zapachowe. Można wybierać spośród 17 różnych aromatów – wiśnia, truskawka, zielone jabłko, guma balonowa, zielona herbata, odświeżający fresh, zapachu ocean, wanilii, cytryny, kawy, coli, skórzanej tapicerki, a także specjalnych kompozycji zapachowych, jak Fahren, Spicy Citrus, Paradise, Rainforest, czy Oriental Opium.

K2 Vento to dla kierowcy mały krok w stronę lepszego podróżowania, ale ogromna zmiana dla wnętrza Twojego samochodu, dająca tony pozytywnych odczuć związanych z podróżowaniem w przyjemnym aromacie. Jednak jeżeli nadal nie jesteś zdecydowany który zapach wybrać, ten artykuł może Ci pomóc: „[VIDEO] Jaki zapach do auta?”