Zakup samochodu to dla wielu z nas wyjątkowe przeżycie – w końcu ilość czasu, jaką spędzamy w podróży pozwala określać nasze auto drugim domem. To jak się czujemy za kierownicą wpływa na nasze samopoczucie, bezpieczeństwo, ale również finanse.

Kupując samochód używany zawsze istnieje ryzyko poniesienia dodatkowych kosztów napraw, których nie wykryliśmy w czasie oględzin przy zakupie. Większość z nas tak na wszelki wypadek wymienia po zakupie olej czy rozrząd, aby uniknąć poważnych problemów w przyszłości. Są to naprawy eksploatacyjne z którymi należy się liczyć. Gorzej jeżeli zakupiliśmy samochód po wypadku – nie dość, że w czasie uderzenia systemy bezpieczeństwa mogą nie zadziałać prawidłowo to często awariom ulegają inne elementy wyposażenia jak chociażby klimatyzacja.

Popularne w ostatnim czasie stały się usługi niezależnych rzeczoznawców – to dobre rozwiązanie, które umożliwia zniwelowanie ryzyka zakupu samochodu w złym stanie techniczny, ale opłacić należy każdą inspekcję. Ocena stanu technicznego kilku samochodów, które bierzemy pod uwagę uszczupli nasz portfel o sporą kwotę.

motonegocjator-reklama

Rozwiązaniem jakie daje pewność zakupu samochodu używanego jest skorzystanie z oferty autoryzowanych Dealerów. Problemem jest jednak wyszukanie takich ofert. Na popularnych portalach ogłoszeniowych Dealerzy nie wystawiają swojej pełnej oferty dostępnych aut. Czyli albo nie kupimy wymarzonego samochodu bo go nie znaleźliśmy, albo będziemy zmuszeni do bezpośredniego kontaktu z Salonami. Drugie rozwiązanie jest bardzo czasochłonne, jeżeli w ogóle wykonalne. W Polsce zarejestrowanych jest bowiem 1700 salonów samochodowych, a pamiętajmy, że w przypadku samochodów używanych Dealerzy mogą oferować marki, których nie sprzedają jako nowe.

Jest jeszcze trzecie rozwiązanie, które od niedawna jest dostępne na polskim rynku. Portal www.motonegocjator.pl oferuje pełną ofertę aut Dealerów w jednym miejscu. Zakup pojazdu przez Klientów odbywa się w salonie oferującym dany pojazd z możliwością dowolnej formy finansowania. Klienci mają również możliwość bezpośredniego kontaktu z handlowcem odpowiedzialnym za dane ogłoszenie. Autoryzowani dealerzy gwarantują weryfikację techniczną oferowanych aut. Na stronie www.motonegocjator.pl można również znaleźć samochody fabrycznie nowe, które są oferowane z dużymi rabatami.

Nie wszyscy wiedzą, że kupując nowy samochód w salonie cena podana przez importera nie jest ostateczna. To Dealer finalnie decyduje o wysokości przyznanego rabatu, a różnice pomiędzy poszczególnymi salonami sięgają kilku tysięcy złotych. Większość ofert prezentowanych na portalu www.motonegocjator.pl wskazuje cenę katalogową oraz cenę oferowanego egzemplarza. Rabaty w zależności od marki oraz wyposażenia pojazdu mogą sięgać nawet 30%. Oznacza to, że Klienci, którzy skreślili dany model ze względu na cenę wskazaną na stronie producenta ponownie mogą brać go pod uwagę.
Motonegocjator.pl to jedyna na rynku polskim jak i europejskim platforma działająca w taki sposób. Przejrzysta wyszukiwarka wskazuje odległość do salonu oferującego dany pojazd przez co Klienci mogą zawężać kryteria poszukiwania samochodów. Finalizacja transakcji może zostać zrealizowana przy minimalizacji ilości wizyt w salonie, co jest szczególnie istotne w przypadku panującej obecnie pandemii. W przypadku zakupu pojazdu używanego możemy być pewni jego pochodzenia, historii serwisowania oraz przebiegu.

www.Motonegocjator.pl to miejsce, gdzie za pomocą kilku kliknięć możemy znaleźć to, czego szukamy. To portal dla Klientów świadomych, wiedzących jak trudno jest kupić samochód. Dzięki motonegocjator.pl Klienci oszczędzają swój czas oraz pieniądze.