Nie wiesz jak nałożyć niewidzialną wycieraczkę na swoją szybę? Aplikacja K2 VizioPro jest prosta i wykonasz ją bez problemu samodzielnie, ale powinieneś pamiętać o kilku złotych zasadach. Nieprawidłowe nałożenie niewidzialnej wycieraczki może spowodować pogorszenie widoczności i straci ona swoje właściwości.
Jeżeli nie wiesz, czym jest powłoka hydrofobowa i jakie korzyści niesie ze sobą, zajrzyj na Niewidzialna wycieraczka – lepsza widoczność w każdych warunkach drogowych

Najczęściej popełniane błędy

Jednym z najczęstszym błędem jest niedotrzymanie czasu schnięcia niewidzialnej wycieraczki na szybie poprzez zbyt wczesne dotarcie. Kolejną przeszkodą w prawidłowym nałożeniem VizioPro jest aplikowanie zbyt dużej ilości płynu. Zbyt duża ilość wydłuża czas schnięcia i w rezultacie utrudni dotarcie, tworzą się na szybie swego rodzaju mazie, smugi itd. W tym przypadku więcej nie znaczy lepiej.

Przygotowanie stanowiska pracy

Optymalna temperatura aplikacji niewidzialnej wycieraczki to od 15 do 20 stopni celsjusza, gdzie wilgotność powietrza powinna być na poziomie 40-65%. Miejsce pracy powinno być zacienione, a szyba chłodna w dotyku. Nakładanie K2 VizioPro pod przysłowiową chmurką nie jest dobrym pomysłem.

Wydajność VizioPro oraz trwałość produktu na szybie

Wydajność jest bardzo duża z jednej buteleczki jesteśmy w stanie nałożyć niewidzialnej wycieraczki na kilkanaście szyb. Jeśli chodzi o trwałość powłoki na szybie to zależy ona od użytkowania czas to ok. 6 miesięcy
Jednak należy pamiętać, że częste używanie klasycznych wycieraczek skraca czas utrzymania się na szybkie K2 VzioPro.

nakladanie_krzyzowe

Instrukcja aplikowania K2 Vizio Pro

  1. Krokiem od którego powinniśmy zacząć jest dokładne umycie szyby możemy wykorzystać niezawodną K2 Nuta Pro. Po umyciu należy szybę odtłuścić i tu z pomocą przychodzi K2 Klient Pro.
  2. Gdy już mamy przygotowaną szybę możemy rozpocząć aplikację K2 Vizio Pro w tym celu nawijamy ściereczkę na aplikator, który znajdziemy w opakowaniu. Wystarczą maksymalnie 2-3 psiknięcia, ponieważ produkt jest bardzo wydajny.
  3. Niewidzialną wycieraczkę nakładamy „krzyżowo” najpierw wykonujemy ruchy od lewej do prawej, następnie wykonujemy ruchy z góry na dół. Warto szybę podzielić sobie na dwie lub trzy części i po nałożeniu jednej połowy przejść do docierania.
  4. Po upływie ok. 8-12 minut od nałożenia K2 Vizio Pro możemy rozpocząć proces docierania powłoki. Potrzebna do tego będzie nam ściereczka z mikrofibry np. K2 Opti przeznaczona do stosowania na szybach i lusterkach.
  5. Dla lepszego efektu po 20 minutach od docierania możemy nałożyć drugą warstwę- wykonujemy kroki pomijając krok 1
  6. Pełną wytrzymałość otrzymujemy po 8h od nałożenia. W tym czasie powinniśmy unikać kontaktu z wodą. Mycie automatyczne, ręczne czy jazda w czasie deszczu nie są najlepszym pomysłem.
 • K2 VIZIO PRO 150 ML
  Niewidzialna wycieraczka
 • K2 NUTA PRO 1L
  Płyn do mycia szyb - Glass Cleaner
 • K2 KLINET PRO 1L
  Środek do inspekcji lakieru
 • K2 OPTI
  Mikrofibra do szyb i lusterek 40x40 cm

Znajdź sklep
w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.