Czerwiec. Upalne popołudnie. To już trzeci warsztat, do którego trafiam z klimatyzacją, która przestała chłodzić. Po raz kolejny zostaję odprawiony z kwitkiem. „Proszę zadzwonić po weekendzie, wtedy się umówimy” – oznajmia szef serwisu. Po wcześniejszych odpowiedziach „My się tym już nie zajmujemy” i „Najbliższy wolny termin mam za 2 tygodnie”, w końcu pojawił się cień szansy na rozwiązanie problemu. Niestety, nie mogę czekać – w weekend mam zabrać rodzinę na wycieczkę, a jazda w 30 stopniach bez klimatyzacji to nie jest nasze marzenie.

Brzmi znajomo? Czy nie można inaczej? Bez pukania od drzwi do drzwi, wielokrotnych telefonów czy szukania warsztatu „na mieście”? Z rozwiązaniem przychodzi tutaj platforma Autonova.com.

Co to jest Autonova?

Autonova to internetowa platforma służąca do szybkiego zamawiania usług w motoryzacji. Przez Internet zamawiasz pizzę, rezerwujesz hotel na weekend, a teraz możesz równie sprawnie umówić się na wymianę oleju czy pranie tapicerki w swoim aucie.

Jaki usługi można zamówić poprzez Autonova?

Zakres usług obejmuje m.in. typowe usługi z zakresu mechaniki samochodowej (wymiana oleju, wymiana klocków hamulcowych), kosmetyki i detailingu (zabezpieczenie lakieru, polerka lakieru, pranie tapicerki, niewidzialna wycieraczka), wulkanizacji (wymiana opon), serwisu instalacji LPG czy wymianę szyb samochodowych.

Jak umówić się przez Autonova?

Wystarczy klika kliknięć. Nie musisz zakładać konta w serwie. Po prostu skorzystaj z wyszukiwarki, gdzie musisz wpisać usługę, jakiej szukasz i swoją lokalizację.
W kolejnym kroku serwis zwróci ci listę wyników z warsztatami lub innymi punktami usługowymi, które świadczą usługi, których szukasz.
Wystarczy wybrać opcję Umów wizytę i podać dane auta, którego dotyczy usługa. Usługodawca po otrzymaniu powiadomienia o Twoim zamówieniu potwierdzi termin lub skontaktuje się z Tobą telefonicznie, w celu ustalenia innego, dogodnego dla obu stron terminu.
W przypadku szybkiego potwierdzenia przez usługodawcę, powiadomiony zostaniesz o tym fakcie w osobnej wiadomości email.

Twojego mechanika nie ma na Autonova?

To żaden problem. Zgłoś go za pomocą formularza na stronie https://autonova.com/pl/zapros-mechanika, a nasz zespół zaprosi go do obecności na platformie Autonova.

Ile kosztuje usługa?

Cena usługi w motoryzacji to kwestia bardzo indywidualna. Zależy od wielu czynników. Ceny prezentowane w serwisie Autonova mają charakter wyłącznie informacyjny. O tym ile będzie kosztowała usługa dowiesz się z wiadomości od usługodawcy w momencie odpowiedzi na Twoje zapytanie.
Uwaga. Samo skorzystanie z platformy Internetowej Autonova, nie jest jednoznaczne z zamówieniem usługi. Możesz w dowolnej chwili zrezygnować, ale pamiętaj, aby powiadomić o tym usługodawcę.
Zamawiaj usługi w motoryzacji przez Internet – szybko, wygodnie i bezpiecznie na autonova.com.