Plama na tapicerce to prawdziwa zmora kierowcy. Choć czasem niewielka, to jak każdy defekt, który znajduje się w polu widzenia-  irytuje,  nie pozwala w pełni cieszyć się autem. Kiedy zabierzemy się za jej usuwanie może okazać się niełatwym przeciwnikiem. Sprawdź jak dzięki K2 poradzisz sobie nawet z najbardziej opornymi zabrudzeniami.


 

Prawdziwy sprawdzian dla tapicerki – nasz test

Postanowiliśmy zrobić krótki test, który być może nieświadomie przeprowadziliście przynajmniej w połowie w swoim samochodzie.

Naszymi bohaterami byli: 3-letnia Zosia i 7-letni Janek. Zabraliśmy dzieci na przejażdżkę, podczas której maluchy zajadały się smakołykami, którymi następnie celowo ubrudziliśmy tapicerkę. Nie wszystkie produkty widoczne na zdjęciu były konsumowane przez małych aktorów ze względu na ich bezpieczeństwo zdrowotne.

testerzy-k2
brudna-tapicerka-samochodowa

Sos meksykański, czekolada, hot-dog, sok owocowy i wiele innych produktów pozostawiło po sobie wyraźne znaki. Postanowiliśmy sprostać temu trudnemu zadaniu i na początek odkurzyliśmy siedzenia, każdy może zrobić to na najbliższej stacji benzynowej.

odkurzanie-tapicerki-samochodowej

W ten sposób usunęliśmy większe okruszki po ciastkach i kurz zalegający na tapicerce. Drugim krokiem było zastosowanie produktu do czyszczenia tapicerki K2 Tapis. Spryskaliśmy czyszczoną powierzchnię, pozostawiliśmy na kilka minut i wytarliśmy mikrofibrą.

czyszczenie-tapaicerki-samochodowej

Zajęło nam to 10 minut – i jak się okazało –  tyle wystarczyło, aby usunąć wszystkie plamy po jedzeniu. Każdemu z nas może przytrafić się podobna sytuacja, kiedy po podróży z dziećmi będziemy zmuszeni uporać się z trudnymi zabrudzeniami.

Dobry i skuteczny produkt w zasięgu ręki, to zawsze dobry sposób, aby uniknąć kosztownego profesjonalnego prania tapicerki. Warto jednak pamiętać, że nawet jeżeli w naszym samochodzie nie ma widocznych plam, dobrze jest odświeżyć siedzenia i wydobyć z tapicerki jej naturalny kolor.

Dodatkowo zyskujemy także świeży zapach.

 

  • K2 TAPIS 750 ML
    Płyn do czyszczenia tapicerki
  • K2 TAPIS 600 ML
    Pianka do czyszczenia tapicerki
  • K2 TAPIS 5 L
    Środek do prania tapicerki

Znajdź sklep w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Lekarstwo na nieszczęśliwe wypadki

Drobne wpadki się zdarzają i nie zawsze jesteśmy w stanie nad wszystkim zapanować. Plamy po jedzeniu, napojach, ślady po butach, piach, kurz czy też szereg innych, różnego pochodzenia zabrudzeń, powstających np. podczas  przewożenia w samochodzie zakupów, pudełek czy sprzętu sportowego – z każdym  z nich poradzisz sobie własnoręcznie. Jeśli postawisz na K2 to oszczędzisz czas i energię.

Przekonaj się o tym, przy najbliższych porządkach w Twoim samochodzie.

 

Jeżeli masz problem z doczyszczeniem bardzo mocno zabrudzonej skórzanej tapicerki, przeczytaj artykuł: ,,Zestaw strong do skórzanej tapicerki”