Zestaw do regeneracji reflektorów K2 Vapron zwany potocznie magicznym czajniczkiem to produkt, który w łatwy sposób regeneruje zniszczoną powierzchnię kloszy lamp. Z łatwością usuwa żółty nalot, zmatowienia i zarysowania z reflektorów wykonanych z poliwęglanu. Poniżej udowadniamy, że nie jest to krótkotrwały efekt.

Działanie zestawu jest bezdyskusyjne, lampy faktycznie odzyskują dawną świetność. Na myśl jednak nasuwa się pytanie zadawane przez wiele zainteresowanych osób. Jak długo lampy pozostają jak nowe?

Odpowiedź tkwi w samym opisie produktu. Działanie zestawu oparte jest na naniesieniu nowej warstwy poliwęglanu na powierzchnie lampy. Warstwa ta napylona zostaje na klosz lampy i oblewając go, niweluje wszelkie oznaki degradacji.

Zyskujemy w ten sposób reflektor z odbudowaną warstwą tworzywa, z którego jest zbudowany, na tle grubszą, aby przetrwać kolejną próbę czas. Nic nie jest jednak wieczne. By uniknąć ponownej degradacji powierzchni, warto zabezpieczyć reflektor powłoką ochronną na reflektory taką jak K2 Lamp Protect. Odbudowana warstwa sama w sobie jest odporna na zniszczenie, ale dodatkowe zabezpieczenie spotęguje jej odporność.

Poniżej przedstawiamy relacje użytkowników, którzy zastosowali zestaw do regeneracji lamp K2 Vapron i podzieli się opinią na temat stanu lamp po kilku miesiącach od renowacji.

  • K2 VAPRON
    Zestaw do regeneracji lamp
  • K2 LAMP DOCTOR 60 G
    Profesjonalna pasta do renowacji reflektorów
  • K2 VAPRON REFILL 600ml
    płyn do regeneracji lamp

Znajdź sklep w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Regeneracja lamp w BMW e39

Lampy po 7 miesiącach eksploatacji. Ponad pół roku czasu od użycia zestawu K2 Vapron, a lampy zachowały atrakcyjny wygląd i nie zmatowiały.

Regeneracja lamp w Peugeot

W przypadku Peugeota zdjęcia przedstawiają efekt po 5 miesiącach. Dla porównania na pierwszym zdjęciu widać stan lampy przed regeneracją.

Regeneracja reflektorów w Oplu Astra H

Opel Astra H po 8 miesiącach od regeneracji reflektorów. Jest to najdłuższy czas z wszystkich przedstawionych. Samochód jest użytkowany na co dzień i z lampami nic się nie dzieje. Nie widać przebarwień ani żółknieć.

Opel Corsa

Starsze roczniki aut, również zasługują na odnowione reflektory. Nie inaczej jest w przypadku Corsy. Nadesłane zdjęcia przedstawiają lampy przed i po nałożeniu K2 Vapron .

Zestaw do regeneracji reflektorów samochodowych K2 Vapron, to produkt prosty w użyciu, zapewniający długotrwały efekt. W komplecie z powłoką ochronną K2 Lamp Doctor potrafi zabezpieczyć lampę na lata, skutecznie chroniąc ją przed ponownym matowieniem, żółknięciem i degradacją.

Jeśli posiadasz podobne zdjęcia i chciałby się z nami nimi podzielić – napisz na adres redakcja@melle.com. Wybrane zdjęcia nagrodzimy drobnymi upominkami.