Menu


Czy masz odwagę wyruszyć w drogę, której celem jest sukces zawodowy? Jeśli wstajesz rano, podejmujesz kolejne wyzwania, wyznaczasz sobie cele i wytrwale je realizujesz – dołącz do nas.

To nie jest typowe ogłoszenie o pracę. To szansa. Niezależnie czy szukasz stałej pracy na etacie czy stawiasz na luźną współpracę i pracę zdalną. Jeśli zajmujesz się sprzedażą, marketingiem czy produkcją, jeśli Twoją pasją jest motoryzacja, Internet, a nawet chemia. Zgłoś się do nas i opowiedz o sobie. Może właśnie Ciebie szukamy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamiczną i rozwijającą się firmą działającą w branży motoryzacyjnej, która stawia na nieustanny rozwój. Nasza historia to ponad 20 lat zbierania doświadczeń i dążenia do zapewnienia świetnych produktów i najlepszej obsługi. Zaczynaliśmy bardzo skromnie, dziś jesteśmy obecni w ponad 60 krajach świata.

Kogo szukamy?

Poszukujemy kreatywnych, samodzielnych i odważnych ludzi do współpracy na wielu różnych płaszczyznach. Tylko z nimi możemy dalej się rozwijać. Podziel się z nami swoją historią. Jeśli zainteresuje nas Twoja osoba, zaproponujemy formę współpracy.

Co mamy do zaoferowania?

Atrakcyjny system wynagrodzenia adekwatny do ilości zrealizowanych zadań. Elastyczne formy współpracy. Możliwość rozwoju zawodowego. Pracę w kreatywnym zespole. Udział w innowacyjnych projektach.

Aplikacje z dopiskiem „WYZWANIE” prosimy przesyłać na adres:

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub dostarczyć pod adres

Melle Sp. z o.o. Stary Staw 9,
63-400 Ostrów Wlkp.,
tel. (062) 735 16 00,
fax. (062) 737 88 28

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Melle Sp. z o. o., z siedzibą w w Starym Stawie 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski . Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.”