Menu


Regulamin usługi Newsletter K2

1. Zasady świadczenia usługi Newslettera K2
1.1 Newsletter K2 jest bezpłatną usługą świadczoną drogą elektroniczną przez Melle Sp. z o.o. (dalej "Usługodawca").
1.2 Usługa Newsletter K2 polega na udostępnianiu przez Usługodawcę w drodze poczty elektronicznej porad dotyczących pielęgnacji samochodu oraz informacji o ofercie Melle Sp. z o.o.
1.3. Osoby, które wyraziły zgodę na świadczenie usługi Newsletter K2, wyrażają zgodę na otrzymywanie za jej pośrednictwem informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

2. Zapisanie się
2.1. Usługa świadczona jest na rzecz użytkowników Internetu, którzy prawidłowo podali na stronie k2.com.pl oraz klub.k2.com.pl, posiadany przez nich adres poczty elektronicznej (e-mail) (zwanych dalej "Użytkownikami").
2.2. Zapisanie się na Newsletter następuje na stronie k2.com.pl oraz stronie klub.k2.com.pl.
2.3. Po rozwinięciu zakładki w pierwszym oknie należy wpisać swój adres e-mail i następnie go potwierdzić. Na wskazany adres e-mail w ciągu 24 godzin zostanie wysłany link aktywacyjny z potwierdzeniem zapisu na Newsletter i adresu e-mail. Po kliknięciu w link aktywacyjny usługa Newsletter zostaje aktywowana.
2.4. Newsletter będzie wysyłany na podany adres e-mail nie częściej niż raz na dwa tygodnie.

3. Rezygnacja
3.1. Każdy Użytkownik w dowolnym momencie ma prawo zrezygnować z usługi Newsletter K2. Subskrypcję można anulować na stronie http://www.k2.com.pl/component/ssnewsletter/?view=signout lub poprzez link w stopce wiadomości e-mail będącej elementem usługi Newsletter K2.
3.2. Użytkownik zostanie przekierowany do strony dezaktywującej subskrypcję usługi Newsletter K2. Po przekierowaniu użytkownik podaje swój adres e-mail, a następnie go potwierdza.
3.3. Na wskazany adres e-mail w ciągu 24 godzin zostanie wysłana informacja o tym, że wypisanie się z Newslettera przebiegło pomyślnie.
3.4. Od momentu otrzymania wiadomości e-mail potwierdzającej wypisanie się z Newslettera, nie będzie on już wysyłany.

4. Przetwarzanie danych osobowych
4.1. Podane przez użytkowników dane osobowe są przetwarzane przez Usługodawcę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
4.2. Każda osoba fizyczna, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo żądania ich udostępnienia, zmiany lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z usługi Newsletter K2.

5. Zmiany Regulaminu
5.1. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu. Zmiany Regulaminu stają się skuteczne od momentu ich publikacji.
5.2. Aktualny regulamin znajduje się pod adresem: http://www.k2.com.pl/newsletter-regulamin