Logo-k2 Napis-blog

Auto jak nowe

Piękny i niezawodny samochód, który cieszy właściciela i nie traci na wartości.

drobne-awarie-w-samochodzie
Dla każdego

Każdy samochód składa się z tysięcy współpracujących części, które od czasu do czasu ulegają awarii. W niektórych przypadkach można ją usunąć osobiście, bez tracenia czasu i pieniędzy na wizytę u mechanika. W sezonie letnim wzięcie sprawy we własne ręce może być wręcz koniecznością. W niektórych warsztatach trwają przerwy letnie, inne są obłożone ponad siły, a na przyjazd lawety z assistance możemy czekać przeszło godzinę.

czyszczenie-deski-rozdzielczej
Dla każdego

Czyszczenie deski rozdzielczej na 3 sposoby

  • Logo-k2
    Napisał: Michalina
  • 05 sierpień 2016

Lśniący lakier, wypielęgnowane felgi oraz zaczernione elementy gumowe są wizytówką zadbanego samochodu. Równie ważną rolę odgrywa deska rozdzielcza - element, który oglądamy godzinami spędzanymi w aucie. Jak zadbać o deskę rozdzielczą?

test-wosku-k2-quantum
Dla każdego

Woskowanie auta to podstawa utrzymania lakieru w dobrej kondycji. Warstwa wosku ochronnego, chroni karoserię przed szkodliwymi czynnikami, które sprawiają, że auto traci blask, kolor płowieje i w efekcie – samochód gorzej wygląda. Przy obecnym tempie życia, wielu z nas cierpi na notoryczny brak czasu, w  tym  na zajmowanie się samochodem i szuka produktów, które zagwarantują im satysfakcjonujący i długotrwały efekt. Postanowiliśmy udowodnić, że taki efekt zapewnia wosk syntetyczny K2 Quantum.