Logo-k2 Napis-blog

Auto jak nowe

Piękny i niezawodny samochód, który cieszy właściciela i nie traci na wartości.

czyszczenie-deski-rozdzielczej
Dla każdego

Czyszczenie deski rozdzielczej na 3 sposoby

  • Logo-k2
    Napisał: Michalina
  • 05 sierpień 2016

Lśniący lakier, wypielęgnowane felgi oraz zaczernione elementy gumowe są wizytówką zadbanego samochodu. Równie ważną rolę odgrywa deska rozdzielcza - element, który oglądamy godzinami spędzanymi w aucie. Jak zadbać o deskę rozdzielczą?

czyszczenie-klimatyzacji
Dla aktywnych

Czyszczenie klimatyzacji - zrób to sam

  • Logo-k2
    Napisał: Maciej
  • 04 lipiec 2016

Podczas podróży w upalne dni chłód zapewnia nam klimatyzacja samochodowa. Podnosi ona komfort jazdy i ogranicza zmęczenie kierowcy, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo. Jak każde urządzenie, klimatyzacja wymaga okresowego serwisowania. Wielu kierowców przypomina sobie o tym, gdy zaczynają się problemy z „klimą”.

test-wosku-k2-quantum
Dla każdego

Woskowanie auta to podstawa utrzymania lakieru w dobrej kondycji. Warstwa wosku ochronnego, chroni karoserię przed szkodliwymi czynnikami, które sprawiają, że auto traci blask, kolor płowieje i w efekcie – samochód gorzej wygląda. Przy obecnym tempie życia, wielu z nas cierpi na notoryczny brak czasu, w  tym  na zajmowanie się samochodem i szuka produktów, które zagwarantują im satysfakcjonujący i długotrwały efekt. Postanowiliśmy udowodnić, że taki efekt zapewnia wosk syntetyczny K2 Quantum.