Logo-k2 Napis-blog

Auto jak nowe

Piękny i niezawodny samochód, który cieszy właściciela i nie traci na wartości.

guma-w-spray'u-2
Dla aktywnych

Pomysł na nowy wygląd szarej Ibizy wyszedł od jej właścicielki, która postanowiła właśnie za pomocą gumy w sprayu K2 Color Flex nadać swojemu autu nowy, świeży wygląd.  Zaczęło się od zmiany srebrnych felg na pomarańczowe. Efekt wizualny okazał się na tyle atrakcyjny, że Ania, właścicielka auta, szybko zainwestowała w malowanie proszkowe obręczy i modny „oranż” został na stałe. Za jej namową postanowiliśmy iść o krok dalej i zmienić kolor elementów karoserii, wizualnie upodabniając auto do wersji Cupra.

k2-tapis-test
Dla każdego

Plama na tapicerce to prawdziwa zmora kierowcy. Choć czasem niewielka, to jak każdy defekt, który znajduje się w polu widzenia-  irytuje,  nie pozwala w pełni cieszyć się autem. Kiedy zabierzemy się za jej usuwanie może okazać się niełatwym przeciwnikiem. Sprawdź jak dzięki K2 poradzisz sobie nawet z najbardziej opornymi zabrudzeniami. 

Dla każdego

Sprawdź, czy dobrze wybrałeś swój olej

  • Logo-k2
    Napisał: Maciej
  • 31 marzec 2016

Dobrze dobrany olej to podstawa długowieczności każdego silnika. Teoretycznie wie o tym każdy kierowca, jednak liczba mitów i błędnych przekonań ciągle jest bardzo duża. Zaniedbanie tego tematu może doprowadzić do kosztownych napraw, a lista możliwych usterek wywołanych nieodpowiednią troską o olej jest długa. Co powinniśmy wiedzieć?