Logo-k2 Napis-blog

Auto jak nowe

Piękny i niezawodny samochód, który cieszy właściciela i nie traci na wartości.

czyszczenie-klimatyzacji
Dla aktywnych

Czyszczenie klimatyzacji - zrób to sam

  • Logo-k2
    Napisał: Maciej
  • 04 lipiec 2016

Podczas podróży w upalne dni chłód zapewnia nam klimatyzacja samochodowa. Podnosi ona komfort jazdy i ogranicza zmęczenie kierowcy, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo. Jak każde urządzenie, klimatyzacja wymaga okresowego serwisowania. Wielu kierowców przypomina sobie o tym, gdy zaczynają się problemy z „klimą”.

regeneracja-reflektorów
Dla aktywnych

Regeneracja reflektorów w 1 godzinę

  • Logo-k2
    Napisał: Maciej
  • 17 maj 2016

Podejmij wyzwanie. Na szali jest 500 zł! Diagnoza: zmatowiałe klosze reflektorów. Rokowania? Złe. Regeneracja w profesjonalnym zakładzie lub zakup nowych lamp za przeszło 500 zł. Alternatywa? Owszem, ale pozostająca w zasięgu ambitnych. Zobaczcie sami.

guma-w-spray'u-2
Dla aktywnych

Pomysł na nowy wygląd szarej Ibizy wyszedł od jej właścicielki, która postanowiła właśnie za pomocą gumy w sprayu K2 Color Flex nadać swojemu autu nowy, świeży wygląd.  Zaczęło się od zmiany srebrnych felg na pomarańczowe. Efekt wizualny okazał się na tyle atrakcyjny, że Ania, właścicielka auta, szybko zainwestowała w malowanie proszkowe obręczy i modny „oranż” został na stałe. Za jej namową postanowiliśmy iść o krok dalej i zmienić kolor elementów karoserii, wizualnie upodabniając auto do wersji Cupra.